Wygłuszenie !!!! Laminat ??

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

attenzione
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pn maja 29, 2006 21:00
Lokalizacja: Wieliczka

Wygłuszenie !!!! Laminat ??

Post autor: attenzione » pn lut 12, 2007 20:46

Witam wszystkich audiomaniaków !!!
Mam pytanko zwłaszcza do Kususa20 , zamierzam wygłuszyć drzwi w mojej mk3 ponieważ nigdzie nie mogę dostać blachy aluminiowej to zakrycia większych dziur zamierzam użyć laminatu i mam pytanko jak to się sprawuje i czy może być taki jak znalazłem na allegro - podaje linka
http://www.allegro.pl/item162496648_lam ... _fvat.html



UcHO
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 514
Rejestracja: wt wrz 27, 2005 19:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: UcHO » pn lut 12, 2007 20:54

laminat jak laminat, nada sie, ale mysle ze bedziesz mial ogromne trudnosci z zaslonieciem tych dziur w drzwiach gdyz nie sa one "plaskie" nie sa ulozone w jednej plaszczysnie z tego co pamietam, wiec laminatu tak jak blachy nie powyginasz
mozesz uzyc laminatu, ale musi on zapewniac pewna sztywnosc :) pozdrawiam



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » pn lut 12, 2007 21:18

To coś z aukcji odpada. Nie do takiego zastosowania. Pisząc laminat mam na myśli matę szklaną nasączoną żywicą wymieszaną z utwardzaczem. Da się to uformować praktycznie w każdy kształt, a po zaschnięciu jest sztywne.

Poszukaj dobrze tej blachy aluminiowej jednak, bo dziwi mnie to, ze nie możesz nigdzie znaleść. Dla chcącego... Popytaj wśród znajomych, w sklepach budowlanych itp.

Jeżeli nie znajdziesz to alternatywą sa twarde maty na te większe dziury i na to taśma dekarska. Albo powyginac odpowiednio płaskowniki i nato dopiero kleić matę.



Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: Łuki » pn lut 12, 2007 22:09

laminat ?
a jak będziesz musiał otworzyć drzwi, bo np. będziesz miał problem z podnoszeniem szyby ? idź nawet do pana blacharza/kowala i od niego weź ścinki...



UcHO
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 514
Rejestracja: wt wrz 27, 2005 19:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: UcHO » pn lut 12, 2007 22:12

Kubus: mata sama sie nie nada, przy mrozie i mocniejszym systemie przednim nawet dwie naklejona jedna na druga pekaja, tak to ma sie do siebie niestety



attenzione
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pn maja 29, 2006 21:00
Lokalizacja: Wieliczka

Post autor: attenzione » pn lut 12, 2007 22:34

dzięki za porady !!! I dalej szukam aluminnium !!! A jak nie znajde to puszki przetopie :)))



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » pn lut 12, 2007 23:01

UcHO pisze:Kubus: mata sama sie nie nada, przy mrozie i mocniejszym systemie przednim nawet dwie naklejona jedna na druga pekaja, tak to ma sie do siebie niestety
Proszę Cię. Mam u siebie otwory zaślepione laminatem. Pracowałem z laminatem ponad półroku dzień w dzień po 8 godzin i uwierz mi, że pękanie możesz włożyć między bajki. Odpowiednia mata o odpowiedniej gęstości i jest git. I nie 2 warstwy tylko 4 :D i będzie git.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości