PIONEER DEH2800+PHONOCAR'y

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Halik82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 262
Rejestracja: wt paź 03, 2006 10:05
Lokalizacja: Głubczyce
Kontakt:

Post autor: Halik82 » czw lut 01, 2007 13:50

poczytalem jeszcze troche na forum i troche sie zmartwilem. Czy aby ten PHONOCARY TITANIUM nie beda za mocne do mojego radia? Niektorzy po podlaczeniu nawet tych tanszych phonocar'ow pod same radio mieli problem z "charczeniem"

[ Dodano: 01 Lut 2007 13:10 ]
chyba jednak doloze i wezme PBs6c a na nastepna wyplate kupie jakis sredni wzmacniacz. Jaki bylby w miare tani i pociagnal by te bowerbassy?



Awatar użytkownika
sworcjusz_kg
"Rabbit is in my mind"
Posty: 309
Rejestracja: śr lis 22, 2006 23:34
Lokalizacja: ZKL/GDA
Kontakt:

Post autor: sworcjusz_kg » czw lut 01, 2007 15:35

witam,
jesli zastanawiasz sie nad tanim wzmakiem pod przod to polecam carpowera albo jakiegos uzywanego alpiny - ten da ci wyzsza jakosc!!!


Koła dla auta są jak biust dla kobiety, gleba natomiast jest jak dekolt :D:D:D

Awatar użytkownika
Halik82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 262
Rejestracja: wt paź 03, 2006 10:05
Lokalizacja: Głubczyce
Kontakt:

Post autor: Halik82 » pt lut 02, 2007 08:48

heh i mam teraz dylemat. Czy kupic slabszy wzmacniacz ktory podlacze pod przod czy dolozyc wiecej, kupic mocniejszy i w przyszlosci podlaczyc pod niego jakas skrzynie. Co byscie proponowali. Dac te mocniejsze Powerbassy na przod zamiast Phonocar'ow i dorzucic tanszy wzmacniacz czy wlozyc na przod slabsze Phonocar'y, kupic lepszy wzmacniacz i dorzucic do bagaznika jakas skrzynie?



Awatar użytkownika
Lisu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: czw sty 20, 2005 17:15
Lokalizacja: stolica
Kontakt:

Post autor: Lisu » pt lut 02, 2007 14:46

Halik82 pisze:heh i mam teraz dylemat. Czy kupic slabszy wzmacniacz ktory podlacze pod przod czy dolozyc wiecej, kupic mocniejszy i w przyszlosci podlaczyc pod niego jakas skrzynie. Co byscie proponowali. Dac te mocniejsze Powerbassy na przod zamiast Phonocar'ow i dorzucic tanszy wzmacniacz czy wlozyc na przod slabsze Phonocar'y, kupic lepszy wzmacniacz i dorzucic do bagaznika jakas skrzynie?
Moja propozycja:
1.kupić PB i poprawnie je zinstalować
2.Dozbierać kasy na 4 kanałowy wzmacniacz (lepszy)
3.wrzucić suba w skrzyni do bagażnika



Awatar użytkownika
Halik82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 262
Rejestracja: wt paź 03, 2006 10:05
Lokalizacja: Głubczyce
Kontakt:

Post autor: Halik82 » pt lut 02, 2007 15:58

poprawnie czyli dystans+nowe kable+wygluszenie drzwi? Kable maja duze znaczenie? Pytam bo za bardzo sie na tym nie znam a za bardzo nie usmiecha mi sie przepychac te wszystkie wiazki az do radia :) No ale jak trzeba bedzie.......... Jak cos robic to porzadnie



Awatar użytkownika
Lisu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: czw sty 20, 2005 17:15
Lokalizacja: stolica
Kontakt:

Post autor: Lisu » pt lut 02, 2007 20:15

Dokładnie tak jak napisałeś!Wygłuszenie to podstawa w/g przepisów wałkowanych na forum - Autobit + maty głuszące, głośnik na dystansie!Kable mają znaczenie - te seryjne to cienizna, więc lepiej byłoby przeciągnąć kable 2x2,5mm2(OFC - miedź beztlenowa), nie ma z tym aż tak dużo roboty, a efekt wyczuwalny!Poza tym masz wtedy "bazę" do porządnej instalacji ewentualnie rozbudowy.
To jest podstawowa sprawa do instalacji przedniego systemu - jeśli wykonasz to sam wtedy będziesz miał "podwójną" satysfakcję



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości