do mk3 z elektrycznymi szybami w drzwiach.

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

tomcio12
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob cze 10, 2006 16:34
Lokalizacja: Piła

do mk3 z elektrycznymi szybami w drzwiach.

Post autor: tomcio12 » czw sty 25, 2007 20:49

Witam.

Jaki zestaw zamontować do mk3 z elektrycznymi szybami? Nie ma możliwości zamontowania głośników w drzwiach:(Jedynie na podszybiu i skrzynia do bagażnika.Nie chcę głośników w tylniej półce(przeczytałem faq).
Nie zależy mi na głośnym graniu, chcę ładnego brzmienia i czystych głębokich basów.

Do wydania na zestaw mam około 1000zł. A radio ma być dobre bez zbędnych bajerów.



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » czw sty 25, 2007 20:55

tomcio12 pisze:Jaki zestaw zamontować do mk3 z elektrycznymi szybami? Nie ma możliwości zamontowania głośników w drzwiach
A to ciekawa teoria.....



tomcio12
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob cze 10, 2006 16:34
Lokalizacja: Piła

Post autor: tomcio12 » czw sty 25, 2007 21:00

Kubus20 pisze:
tomcio12 pisze:Jaki zestaw zamontować do mk3 z elektrycznymi szybami? Nie ma możliwości zamontowania głośników w drzwiach
A to ciekawa teoria.....
Nie chcę robić przeróbek w tapicerce:/



Awatar użytkownika
MarcOrs
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: pt kwie 07, 2006 16:17
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: MarcOrs » czw sty 25, 2007 23:26

tomcio12 pisze: chcę ładnego brzmienia i czystych głębokich basów.
tomcio12 pisze: Nie chcę robić przeróbek w tapicerce:/
Zycie to sztuka wyboru, ja bym poswiecił tapicerke ;p


PozdraVWiam



Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » pt sty 26, 2007 14:52

tomcio12, znaczy ze masz szyby w pradzie a zamiast miejsc na glosniki kieszenie czy cos ?? :-k Jesli tak to dziwny pakiet naprawde...



Awatar użytkownika
tomyart
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 677
Rejestracja: ndz wrz 11, 2005 16:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: tomyart » pt sty 26, 2007 17:42

Ja przerabiałem ostatnio tapicerki u siebie, nie jest tak zle tylko troszke kombinacji



tomcio12
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob cze 10, 2006 16:34
Lokalizacja: Piła

Post autor: tomcio12 » pt sty 26, 2007 22:19

inek01 pisze:tomcio12, znaczy ze masz szyby w pradzie a zamiast miejsc na glosniki kieszenie czy cos ?? :-k Jesli tak to dziwny pakiet naprawde...
Dokładnie kolego tak jak mówisz :pub:

Ja nie chcę przerabiać wiec proszę o propozycję zestawu bez przeróbek. Jakie głośniki na podszybie i jaka skrzynia do bagażnika, lub wogóle jaki zestaw do 1000zł?



Awatar użytkownika
Gobo90
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2197
Rejestracja: sob mar 25, 2006 18:56
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: Gobo90 » sob sty 27, 2007 10:31

Kup kieszenie na głośniki i już ;) np : http://www.allegro.pl/item160684762_tas ... olf_3.html



Awatar użytkownika
tomyart
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 677
Rejestracja: ndz wrz 11, 2005 16:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: tomyart » sob sty 27, 2007 12:39

Wiec chcesz mieć jako takie CA (kwota jaka masz na to wskazuje), wydaje mi sie ze tak czy siak bez przeróbek sie nie obejdzie. Jak czytałes FAQ to wiesz ze głosnik musi byc zamontowany na panelu, wygłuszenie drzwi itd. a to wiąże sie choćby z wycięciem otworu w boczku i nie ma wiekszego znaczenia czy masz szyby na korbke czy elektryczne.

Takze musisz sie zastanowic, bo mozesz wydac ten 1000 i nie byc zadowolony, jak masz troche smykałki to dasz rade zrobić wszystko tak zeby osiagnąc zadowalający Cie efekt. Na forum jest to bardzo dokładnie opisane, a jak nie to zawsze ktos pomoze. Ewentualnie jak masz czarne tapicerki mozesz poszukac na allegro albo na szrotach samych kieszeni z orginalnymi miejscami na głosniki (czarna łatwo znalezc )



tomcio12
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob cze 10, 2006 16:34
Lokalizacja: Piła

Post autor: tomcio12 » pt lut 09, 2007 00:13

Witam ponownie:)

Po dokładnym namyśle postanowiłem zrobić tak jak radzicie. Tapicerkę przerobię i wstawię głośniki w przednie drzwi no i oczywiście wygłuszę.

-Nad radiem się jeszcze zastanawiam będzie to nowe za około 400zł
-Głośniki to helix blue 62 lub hertz esk 165 lub power bass

A oto moje kolejne pytania?

1. Radio które zakupię będzie miało 1xrca, czy będe mógł je podłączyć do wzmacniacza 4 kanałowego tak aby rozdzielał sygnał na przód i skrzynię basową w przyszłości?

2. Widzę że głośniki hertza mają sporo więcej mocy od helix-ów przy podobnej cenie więc skłaniam się bardziej ku hertzom, czy dobrze robię?mając na uwadze że za kilka miesięcy wstawię skrzynię basową.

3. Zakupu chcę dokonać kartą kredytową, a w moim mieście (Piła) nie ma sklepów z w/w głośnikami, więc mogę kupić tylko przez internet za pomocą karty kredytowej, helixy i hertzy znalazłem. Gdzie mogę kupić power bassy za pomocą karty?

4. Czy radia blaupunkt są porównywalne jakością dźwięku z pioneer i jvc?oczywiście te z przedziału 300-500zł. Bo zauważyłem że są lepiej wyposażone przy podobnej cenie.

Pozdrawiam.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości