Czas na marzenia :]

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
sworcjusz_kg
"Rabbit is in my mind"
Posty: 309
Rejestracja: śr lis 22, 2006 23:34
Lokalizacja: ZKL/GDA
Kontakt:

Czas na marzenia :]

Post autor: sworcjusz_kg » ndz sty 07, 2007 21:46

:bajer: Wpadlem na pomysl (mam nadzieje ze tego jeszcze nie bylo bo nie moglem nic znalesc o podobnej tematyce) zeby wypisac sprzecik jaki sie komu marzy. Prosze nie sugerowac sie kosztem tylko wlasna fantazja :hmm: . Prosze o przyklady jakis fajnych zestawow jak i poszczegolnych elementow, (np wzmacniacz Boschmann max 2x 35W :satan: )
Ps. jesli cos takiego juz bylo to prosze o usuniecie tego tematu!
Pozdrawiam ;]



Awatar użytkownika
zorro89
GTI
GTI
Posty: 695
Rejestracja: czw lis 30, 2006 20:31
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Post autor: zorro89 » pn sty 08, 2007 00:16

Ja nie mam duzych marzen:) na poczatek to chce w ogole jakiegos fajnego golfa mk2 kupic najlepiej 1.6gtd albo td:) a audio to takie skromne ale mysle ze bedzie dobrze grało:)

Radio jakis Kenwood na mp3
PowerBassy do drzwi z przodu:)
Suboferek do bagaznika
i wzmacniacz jakis 4x75 rms oczywiscie:)
2 kanały do przodu a pozostale 2 zmostkowac na suba:)


Mysle ze po wakacjach najblizszych jak wroce z niemiec z roboty dołacze do was:) Drodzy posiadacze golfow:) trzymcie kciuki za mnie :okej: :grin: Pozdrawiam:)

Ps. co myslicie o takim audio??



Awatar użytkownika
janek822
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 405
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 04:48
Lokalizacja: Śląsk(K-ck)
Kontakt:

Post autor: janek822 » pn sty 08, 2007 01:15

Moje audio już skończone (Pioneer 4800, PB l6c, Axton C508, Infinity 150W, Dietz) ale marzenia zawsze są. Marzy mi sie naprawde dobre radyjko dające super dźwięk np Nakamichi ( ale podoba mi sie też Pionek 8600) głośniki z przodu za około 1500zł z łądną obudową na gwizdki, osobny wzmak na to np Audison i jakiś monoblok na dwa 25cm suby w bagażniku, które w zabudowie wraz z kondens zajmowały by cały bagażnik, zostawiając niewielkie ilości miejsca na browar. koszt około 10tys, no właśnie marzenia :bigok:



Awatar użytkownika
sworcjusz_kg
"Rabbit is in my mind"
Posty: 309
Rejestracja: śr lis 22, 2006 23:34
Lokalizacja: ZKL/GDA
Kontakt:

Post autor: sworcjusz_kg » pn sty 08, 2007 02:15

Wiadomo apetyt rosnie w miare jedzenia ;] a jesli chodzi o mnie to ja dopiero zaczynam siadac do stolu, Jutro jade podlaczyc radyjko, taki stary pionek na cd a w najblizszym czasie powinny przyjsc do mnie sinuslive sl160 od szanownego kolegi Piotr2 i na razie marzy mi sie jakis wzmacniacz, najlepiej 4 kanalowy, no a jak juz bedzie wzmak to trzeba bedzie pomyslec o bagazniku i tu mi sie marzy jakis naprawde porzadny sprzet (jak na razie to jeszcze nie wiem konkretnie jaki bo dopiero zaczynam przygode z CA). mysle ze fajna zabudowa w bagazniku a moze i rozlozona na caly tyl (bo przeciez nie musze nikogo wozic z tylu) byla by naprawde kozacka i mozna by robic dyskoteke dla calego osiedla, miasta, kraju :bajer: No ale to marzenia a jak na razie to czekam na moje glosniczki!
PS Zorro89 kupuj sobie golfine i dolacz do grona najlepszych :bigok: Pozdrawiam


Koła dla auta są jak biust dla kobiety, gleba natomiast jest jak dekolt :D:D:D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości