Problem z głośnikiem :)

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
marrcin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: wt cze 27, 2006 16:55
Lokalizacja: SosnoVWiec
Kontakt:

Problem z głośnikiem :)

Post autor: marrcin » śr sty 03, 2007 23:47

Jadąc dzisiaj przestał grać głośnik w drzwiach u pasażera natomiast słychac było głośnik na podszybiu z tej samej strony,który wcześniej nigdy nie grał i tak na zmiane się dzieje przeważnie jak sie zamyka drzwi to są te zmiany. Jak wyciągłem ta kratke z głośnika drzwi i tykłem tej papierowej membramy zaczyna działać znowu a ten w podszybiu przestaje grać. Do tej pory grał tylko ten w drzwiach a dzisiaj takie zmiany. Czy to jakiś kabelek się odlutował czy co? Radio fabryczne BETA 2x20 czy coś takiego.Wole zeby grał ten w drzwiach :grin:



Awatar użytkownika
bambi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 81
Rejestracja: czw kwie 07, 2005 17:51
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: bambi » czw sty 04, 2007 01:54

witam nic innego jak tylko wyjac dwa glosniki i sprawdzic przewody ikostki bo mysle ze sa fabyczne,jesli dobrze sa zgiete blaszki w kostce to zobacz glosniki czy czasem nie przerwal sie kabelek laczacy membarne z koncowkami
pozdro



Awatar użytkownika
marrcin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: wt cze 27, 2006 16:55
Lokalizacja: SosnoVWiec
Kontakt:

Post autor: marrcin » sob sty 06, 2007 16:35

Gdzieś kabelek od membramy przerwany. Ale miałem takie same głośniki z tyłu nie podlączone w drzwiach więc przełozyłem na przód i jest :okej:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości