Golf II 91r + pioneer deh-p6300R, pomocy!!!

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

yakuza27
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob gru 23, 2006 18:03
Lokalizacja: Jelenia Góra

Golf II 91r + pioneer deh-p6300R, pomocy!!!

Post autor: yakuza27 » sob gru 23, 2006 18:19

Witam! Wiem że już było to wałkowane z 100 razy... ale mam problem z kostką iso! W kostce z samochodu mam kable: czerwony, czarny, żółty i dwa brązowe... a w radyjku czerwony, żółty, czarny, pomarańczowy i niebieski (nie mam elektrycznej anteny i nie chcę podświetlania więc te dwa ostatnie odpadają, tak!?!) Żeby wszystko działało sprawnie wystarczy podłączyć kolorami??? Kumpel muwił mi cos o mostkowaniu którychs dwóch kabli??? O co chodzi??? Z góry dzięki za pomoc!!!



Awatar użytkownika
Kamil Włodi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 115
Rejestracja: wt wrz 26, 2006 20:04
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

vwitam

Post autor: Kamil Włodi » sob gru 23, 2006 18:43

chyba czerwony z żółtym to wtedy będzie ci trzymało radio pamięć stacji bo ten żółty (chyba) to od podtrzymania napięcia po wyjęciu kluczyka ze stacyjki, ronbiłem to już jakiś czas temu i bardzo nie pamiętam pozdrawiam



Awatar użytkownika
Radek_xx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sob lut 11, 2006 13:10
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Radek_xx » sob gru 23, 2006 23:17

:grin: Witam, Wesołych Świąt życze. Kilka dni temu tez podłączałem radio w samochodzie. Robisz to tak: czerwony i żółty kabel od radia splatasz razem i łączysz je z czerwonym z samochodu, czarny z czarnym, a reszte izolujesz żeby zwarcia nie zrobiły i powinno działać. Tak właściwie to czytałem że żółty powinno się do stacyjki podłączać czy jakoś tak ale można tak jak napisałem. U mnie tak jest ok. :okej:


[url=http://copyman.pl]Najlepsze teksty w sieci[/url] - jeśli potrzebujesz dobrego tekstu, zajrzyj na tę stronę.

Awatar użytkownika
Misi3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 21:48
Lokalizacja: żory

Post autor: Misi3k » sob gru 23, 2006 23:35

JA tez tak mam i dziala:)



yakuza27
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob gru 23, 2006 18:03
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: yakuza27 » ndz gru 24, 2006 13:59

Dzięki! Mam nadzieje że sobie poradze... można zrobic to tak żeby były oba w jednym pinie i nie trzeba było nic ciąć??? I skąd wziąść te kluczyki do kostki? bo nie chce nic robic na siłę... :satan:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości