VW BETAV podświetlenie klawiszy

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

pasta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz sie 06, 2006 18:35
Lokalizacja: Łódź

VW BETAV podświetlenie klawiszy

Post autor: pasta » śr gru 13, 2006 10:57

Zakladam kolejny temat, bo tamten niedlugo ucieknie na 3 strone i nikt tam nawet nie popatrzy.
Nie chce mi się wierzyć że NIKT nie ma lub nie miał BETY V. Jak ktoś miał niech tu napisze czy miał ciągle podświetlone klawisze na czerowno nawet jak gdzieś wychodził, czy też znajdzie się jedna osoba, której podświetlanie gasło. Nie rozumiem czy to jest naprawdę trudne pytanie, bo w innych postach po 15 odpowiedzi a nikt nie może po prostu odpowiedzieć czy miał takie radio (tylko bałagam, niech mi nagle 100 osób nie odpisze że nie miało takiego radia :) ). Stary post kasuję.



Awatar użytkownika
pasio
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 123
Rejestracja: śr maja 03, 2006 22:51
Lokalizacja: małopolskie
Kontakt:

Post autor: pasio » śr gru 13, 2006 17:05

Ja mam takie radio tzn. teraz leży w garażu bo mam w aucie inne. Podświetlanie się zapalało automatycznie po włączeniu świateł, po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki gasło. O to chodzi?



pasta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz sie 06, 2006 18:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: pasta » śr gru 13, 2006 17:52

CYTAT Z ELEKTRODY:
"Radio. Ponieważ jest standardowej wielkości, bez dodatkowych wyświetlaczy i pilotów więc nie powinno być z tym problemu. Należy tylko pamiętać, że ISO w nowych VW zawiera pewną modyfikację (a może błąd) polegającą na doprowadzenia podtrzymującego plusa w miejsce gdzie normalnie powinno wystąpić podłączenie do podświetlenia. Powoduje to świecenie radia po jego wyłączeniu. W VW Golfie jest komfortowa sytuacja do montażu gdyż mamy do dyspozycji dwa otwory o st andardowym wymiarze (1 DIN). W jeden instalujemy radio a drugi możemy wykorzystać do montażu procesora DSP lub zmieniacza przeznaczonego do montażu w desce. Kolorystycznie dostosowane modele (podświetlenie) produkuje j uż większość znaczących firm: Alpine, Blaupunkt, Grundig, Sony, Philips."

No i właśnie z tym podtrzymującym plusem mam problem. Jak go nie podłącze bezpośrednio, to kasuje pamięć, a jak podłącze to klawisze się cały czas świecą.



Awatar użytkownika
pasio
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 123
Rejestracja: śr maja 03, 2006 22:51
Lokalizacja: małopolskie
Kontakt:

Post autor: pasio » śr gru 13, 2006 19:32

Ja nie miałem takiego problemu.



pasta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz sie 06, 2006 18:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: pasta » czw gru 21, 2006 16:00

chciałem tylko powiedzieć, że radio okazało się uszkodzone fabrycznie i podświetlenie klawiszy było pod pinem 7 (podtrzymanie). Zostało wymienione i wszystko działa ok



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości