Sony S2000 w MK2 1.6 benzyna.

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Lisu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: czw sty 20, 2005 17:15
Lokalizacja: stolica
Kontakt:

Post autor: Lisu » sob mar 05, 2005 03:45

posiadam w swoim golfie sony cdx-s2000c
prosty w obsludze odtwarzacz,czyta cd-r i rw jedyny mankament jaki jest zauwazalny to czasem przeskoczy np.na torowisku tramwajowym lub tarce przed skrzyzowaniem.
na razie mam podlczone elipsy alpine w polce, a z przodu lanzary w dzwiach i seryjne mac audio w desce - jak na razie wystarcza!kiedys przebuduje naglosnienie,ale jak znajde wolnych pare 3:-)
oczywiscie wybor nalezy do ciebie, wiec rozwaz wszelkie mozliwosci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jesli wybierzesz ten model,to spiesz sie z kupnem,bo wszedl nowy model i zaczyna go brakowac w hurtowniach!mnie udalo sie kupic za 360pln



wojteks
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 701
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 18:24

Post autor: wojteks » sob mar 05, 2005 20:37

Witam

Też takie Sony kupiłem i dziś wiem że lepiej gra 12 letni Blaupunkt
SC 202 (radio), Sony gra płasko, jak ktoś napisał trzeszczy.
Bardziej będzie w razie czego szkoda szyby niż radyjka.
A już miałem kupić używanego Blaupunkta ........ cd32 - cd34 do 300pln.

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » sob mar 05, 2005 22:20

Ja swoja wypowiedz popre swoim doswiadczeniem. Sluchalem juz Jvc takiej wlasnie budzetowki, alpine z podobnej polki cenowej, Pioneera DEH1700R, a u siebie mam Kenwooda 4070R. Na Twoim miejscu olalbym nowe sony, a kupilbym uzywane radio w cenie 400-500zl. W tej cenie mozna kupic naprawde dobre radio, moze trafilby sie jakis Alpine w tej cenie, a kazdy Alpine, uwierz mi kazdy zagra lepiej niz sony. Jezeli nie spotkasz polecam jakiegos Kenwooda w tej cenie bo naprawde maja duze mozliwosci a ich dzwiek jest bardzo naturalny. Mozesz jeszcze poszukac jakiegos Pioneera bo tez sa przyzwoite.

P.S. Uwazam ze bez sensu jest kupowac nowe radio, jesli mozna kupic uzywane w idealnym stanie i o klase wyzsze.



Awatar użytkownika
paolo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 507
Rejestracja: śr sie 25, 2004 23:20
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Kontakt:

Post autor: paolo » sob mar 05, 2005 22:46

Kubus20 pisze:Ja swoja wypowiedz popre swoim doswiadczeniem. Sluchalem juz Jvc takiej wlasnie budzetowki, alpine z podobnej polki cenowej, Pioneera DEH1700R, a u siebie mam Kenwooda 4070R. Na Twoim miejscu olalbym nowe sony, a kupilbym uzywane radio w cenie 400-500zl. W tej cenie mozna kupic naprawde dobre radio, moze trafilby sie jakis Alpine w tej cenie, a kazdy Alpine, uwierz mi kazdy zagra lepiej niz sony. Jezeli nie spotkasz polecam jakiegos Kenwooda w tej cenie bo naprawde maja duze mozliwosci a ich dzwiek jest bardzo naturalny. Mozesz jeszcze poszukac jakiegos Pioneera bo tez sa przyzwoite.

P.S. Uwazam ze bez sensu jest kupowac nowe radio, jesli mozna kupic uzywane w idealnym stanie i o klase wyzsze.
kiedys mialem uzywana alpinke dosc wysoki model bo kilku kolorowy wyswietlacz, elektryczna winda itp. Rzeczywiscie grala bardzo przyjemnie, wygladala extra tyle, ze malo ktotra wypalana plytke chciala przeczytac (slyszalem ze to norma przy Alpine?) a i tloczone przy kazdej dziurze lubialy przeskakiwac. Radio mialo nie caly rok i koles chcial 800 zlotych wiec podziekowalem. Dlatego wole juz z niskiej polki SONY niz jakies uzywane radio. Dla mnie liczy sie gwarancja oraz fakt ze nowy laserek napewno bedzie mi sluzyl dluzej, ale jak juz wspomnialem ja nie mam wielkich wymagan.



Brzoza Krk
Turbo Inside
Turbo Inside
Posty: 119
Rejestracja: śr lut 16, 2005 15:26
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Brzoza Krk » sob mar 05, 2005 22:50

wojteks pisze:Witam

Też takie Sony kupiłem i dziś wiem że lepiej gra 12 letni Blaupunkt
SC 202 (radio), Sony gra płasko, jak ktoś napisał trzeszczy.
Bardziej będzie w razie czego szkoda szyby niż radyjka.
A już miałem kupić używanego Blaupunkta ........ cd32 - cd34 do 300pln.

Pozdrawiam
Ta 12letniego blaubunkta to możesz do sedesu włożyć i spuścić wodą a nie porównywać z nowym SONY-aleś gościu teraz wyskoczył :panna:
Brak mi słów....


T o M

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości