[radio] uszkodzona regulacja glosnosci

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

fila31
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:09
Lokalizacja: WPR

[radio] uszkodzona regulacja glosnosci

Post autor: fila31 » pt lis 10, 2006 12:23

radyjko samo sie podgłasza i wycisza. pokretlo normalnie pracuje ale nie reaguje. oddałem do service ale po dwoch dniach jest to samo a oni nie potrafią mi pomoc :ass: (kase oddali).
moze ktoś z was sie spotkal juz z takim problemem?

z gory za pomoc :kufel:

OSTRZEŻENIE !!!
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=62376
pisząc na tym forum, akceptujesz jego regulamin!!! więc go przestrzegaj !!!
Ostatnio zmieniony sob lis 11, 2006 23:34 przez fila31, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
Seru79
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 309
Rejestracja: pn wrz 11, 2006 21:28

Post autor: Seru79 » pt lis 10, 2006 13:48

Nie koniecznie jest to awaria.

Beta V i Gamma V ma takie coś że reaguje na obroty silnika. Jak przyśpieszasz to się podgłasza a jak jedziesz na małych obrotach to się przycisza. Czytałem o tym na forum passata w instrukcji do Beta V. Niestety nie pamiętak który przycisk za to odpowiada. Zerknij do nich i poszukaj sobie i obym miał rację :))



fila31
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:09
Lokalizacja: WPR

gamma V

Post autor: fila31 » pt lis 10, 2006 15:27

Seru79 pisze:Nie koniecznie jest to awaria.

Beta V i Gamma V ma takie coś że reaguje na obroty silnika. Jak przyśpieszasz to się podgłasza a jak jedziesz na małych obrotach to się przycisza. Czytałem o tym na forum passata w instrukcji do Beta V. Niestety nie pamiętak który przycisk za to odpowiada. Zerknij do nich i poszukaj sobie i obym miał rację :))
jak przyspieszam to się nic nie dzieje jak zamkne lewe drzwi to lewa strona gra głosniej itd...
przeszukam forum passata
dzięki za info
pozdrawiam
fila31



veto217
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 08, 2006 23:43
Lokalizacja: Londyn

Post autor: veto217 » ndz lis 12, 2006 00:00

mam to samo to jest wada wejdz w menu i powylaczaj wszystkie opcje typu auto sciszanie gdy dzwoni tel ,gala off powinno pomoc jak nie to masz dokladnie to samo co ja jakis czujnik ale w moim przypadku to taniej wyjdzie kupic nowe chyba ze ktos bedzie wiedzial dokladnie co to jest



fila31
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:09
Lokalizacja: WPR

Post autor: fila31 » ndz lis 12, 2006 12:42

veto217 pisze:mam to samo to jest wada wejdz w menu i powylaczaj wszystkie opcje typu auto sciszanie gdy dzwoni tel ,gala off powinno pomoc jak nie to masz dokladnie to samo co ja jakis czujnik ale w moim przypadku to taniej wyjdzie kupic nowe chyba ze ktos bedzie wiedzial dokladnie co to jest
no to mnie pocieszyłes :chytry:
gdzieś wyczytałem że plyta głowna do wymiany? ... sprobuje jeszcze poprez service VW zobacze co oni powiedzą i za ile .........
serwis vw za 1h 180zł takze daruje sobie sprawdzenie ...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 78 gości