[radio] Mk4 Radia seryjne

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

[radio] Mk4 Radia seryjne

Post autor: kiss » pt paź 20, 2006 20:40

Poza tym że są wspaniale wkomponowane i spasowane w deskę (przynajmniej takie jest moje zdanie) to czy posiadają jeszcze jakieś inne zalety?
Ostatnio zmieniony pt paź 20, 2006 23:52 przez kiss, łącznie zmieniany 1 raz.



bartas_pn
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: wt sty 31, 2006 19:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: bartas_pn » pt paź 20, 2006 20:48

moja Bora ma VW Delta VI i dodatkowo do wygladu i dopasowania dochodzi naprawde super jakosc dzwieku



Awatar użytkownika
maniakmm
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: czw sie 24, 2006 09:15
Lokalizacja: śląsk
Kontakt:

Post autor: maniakmm » pn lis 06, 2006 14:31

Zaleta to chyba jednak tylko to dopasowane podświetlanie.
Moim zdaniem najlepsze rozwiązanie to radio z czytnikiem kart SD i wejściem USB.
Można takie kupić już od 250zł. Jak dobrze trafisz na Allegro, to znajdziesz z takim samym podświetlaniem (tylko trzeba uważać na to czy kolor jest faktycznie czarny, czy w rzeczywistości jest grafitowy (?) bo to jest różnica :)

Największa wada oryginalnych radyjek to to, że po jakimś czasie autorewers jest strasznie czuły i zaczyna wariować ;)



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » pn lis 06, 2006 17:48

Fabryczne moga byc tez na CD i sa to zazwyczaj markowe produkty robione m.in. przez Blaupunkta. A te za 250zl z czytnikami kart i wejsciami USB jakis firm typu Dalco to odpusc sobie, wolalbym cos fabrycznego :bajer:



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » pn lis 06, 2006 17:50

"Moim zdaniem najlepsze rozwiązanie to radio z czytnikiem kart SD i wejściem USB.
Można takie kupić już od 250zł."

Moja rada trzymaj się z daleka od takich "cudów techniki" za 250zł z Biedronki itp. .Jak już chcesz wymienić radio to weź coś firmowego(JVC ma model z USB ,Blaupunkt też),bo przynajmniej bedziesz miał radio w aucie, a nie w naprawie gwarancyjnej(30sekund na otwarcie płyty to norma,nie mówiąc o przeskakiwaniu na dziurach.....koszmar).Mozesz ze swojego radia "wyciągnąć" RCA i podpiąć wzmaka ,a wtedy to tylko od jakości wzmaka zależy jakość dźwięku.a nie od lichych końcówek mocy w radiu.
Widziałem i słyszałem radio w Audi A3 kolegi Łukasza(MKK) z innego forum i napradę to grało ,a z wygladu zwykła seria.Tylko on poszedł dalej i wyprowadził z radia sygnał cyfrowy do oddzielnego przetwornika cyfrowego i radio seryjne było tylko transporem dla płytek.Piszę to tylko żeby ci uzmysłowić ,że seria nie jest taka zła(złodzieje mniej sie interesują takimi sprzętami),a jak przerobisz na RCA(nie namawiam do cyfrowego ,bo to duża kasa juz jest) to nic jej nie będzie brakować i napewno bedzie LEPSZE niż kolega maniakmm proponuje.



Awatar użytkownika
maniakmm
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: czw sie 24, 2006 09:15
Lokalizacja: śląsk
Kontakt:

Post autor: maniakmm » wt lis 07, 2006 12:43

Goofi pisze:te za 250zl z czytnikami kart i wejsciami USB jakis firm typu Dalco to odpusc sobie, wolalbym cos fabrycznego
Fabryczne - nieznaczy bezawaryjne.


powalla - kupiłem 2 lata temu radio (nawet nie wiem co to była za marka) z MP3 za 260zł (markowe zaczynały się wtedy od 450zł) nic nie przeskakiwało, nie miałem żadnej awarii. I jak ci zapieprzą to stracisz 250zł, a nie 700 (za JVC). Nie chce tu nikomu wciskac kitu że te radia są lepsze itd, bo tak nie jest, ale ja wole sobie co2 lata kupic nowe tanie radyjko, nie jestem zwolennikiem głośnego słuchania, a już w szcególności techniawy.



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » wt lis 07, 2006 12:51

maniakmm pisze:
Goofi pisze:te za 250zl z czytnikami kart i wejsciami USB jakis firm typu Dalco to odpusc sobie, wolalbym cos fabrycznego
Fabryczne - nieznaczy bezawaryjne.
Nic nie jest bezawaryjne, moze jedynie stalowa kulka :jezor: ale napewno jakosciowo lepsze :chytry:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości