Szukam zestawu do MK4

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

naxiu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz kwie 10, 2016 20:14

Szukam zestawu do MK4

Post autor: naxiu » ndz wrz 03, 2017 17:22

Witam,

Chcę założyć jakiś w miarę w porządku zestaw car audio do mojego MK4, ale niestety kompletnie się na tym nie znam - co, jak, z czym. Obecnie mam wszystko fabryczne oprócz radia które dzisiaj zamówiłem (https://www.oleole.pl/radioodtwarzacze- ... 72bt.bhtml" onclick="window.open(this.href);return false;) - do sedna. Nie chcę wydawać majątku na nagłośnienie, ale chciałbym żeby jako tako to wszystko w tym aucie brzmiało - wiadomo, że mały budżet = nie duże efekty, ale przyszedłem to głównie popytać czy da radę coś w miarę taniego ulepić tak, by było to spoko do słuchania. Nie oczekuję cudów wiadomo, ale szukam kogoś kto się na tym zna i byłby mi w stanie polecić jakiś zestaw. Tak jak już mówiłem, radio już mam, więc zostały same głośniki i ew. subwoofer czy coś. Jakieś propozycje? Przypominam, nie chcę niczego górnolotnego, raczej coś co poprawi jakość dźwięku niedużym kosztem. Pozdro!



djadi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob lip 04, 2015 13:25

Szukam zestawu do MK4

Post autor: djadi » pt wrz 08, 2017 13:49

Do jakiej ceny szukasz? Ogólnie takie tematy były poruszane już wiele razy - poczytaj troszkę na pewno coś rozjaśnią Ci w tym temacie.
Ale ogólnie biorąc ... Jeśli nie masz zamiaru podłączać głośników pod wzmacniacz, to poszukaj odseparowany zestaw głośników na przód. Z mocą głośników nie ma co szaleć. Te 4x50W w radiu to moc maksymalna, a mocy RMS nie będzie tam więcej niż 20. Według mnie moc RMS głośników przekraczająca 50W będzie już nad wyrost.
Co do wzmacniacza i subwoofera szukaj coś z używek.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości