Zestaw audio Golf IV

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
rbul
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: ndz lip 10, 2011 22:14
Lokalizacja: Łódź/Płock/Toruń

Zestaw audio Golf IV

Post autor: rbul » pn sty 25, 2016 13:09

Polecam: http://allegro.pl/glosniki-audiosystem- ... 73857.html grają znacznie lepiej niż Hertz o Powerbass'ach już nie wspomne.



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Zestaw audio Golf IV

Post autor: powalla » pn sty 25, 2016 20:57

W jakich aspektach grają lepiej? Jakie głośniki masz na myśli pisząc "Hertz lub powerbass" , bo bez konkretnych modeli Twoja pisaninia nie ma sensu ...


PS: te AS to syf ...a tweetery są lepsze tylko od DSK



Awatar użytkownika
rbul
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: ndz lip 10, 2011 22:14
Lokalizacja: Łódź/Płock/Toruń

Zestaw audio Golf IV

Post autor: rbul » wt sty 26, 2016 10:03

Mówię tutaj o DSK165.3 a PB S-60C.

Hertz mają (w moim odczuciu - podkreślam) agresywną górę i płaski dół. PB wg mnie bardzo agresywny środek, gdzie bez regulacji wzmakiem wywalają uszy.



bogib184
Forum Master
Forum Master
Posty: 1441
Rejestracja: czw gru 31, 2009 17:50
Lokalizacja: Pułtusk/Maków Mazowiecki
Kontakt:

Re: Zestaw audio Golf IV

Post autor: bogib184 » wt sty 26, 2016 18:43

rbul pisze:PB wg mnie bardzo agresywny środek, gdzie bez regulacji wzmakiem wywalają uszy.
Rozwiń jak chcesz to wzmacniaczem"wyregulować" ? :popcorn:



Awatar użytkownika
rbul
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: ndz lip 10, 2011 22:14
Lokalizacja: Łódź/Płock/Toruń

Re: Zestaw audio Golf IV

Post autor: rbul » wt sty 26, 2016 22:14

bogib184 pisze:
rbul pisze:PB wg mnie bardzo agresywny środek, gdzie bez regulacji wzmakiem wywalają uszy.
Rozwiń jak chcesz to wzmacniaczem"wyregulować" ? :popcorn:
Dobre pytanie... :bigok: miałem na myśli radio.



radeh2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn sie 10, 2015 05:45

Zestaw audio Golf IV

Post autor: radeh2 » ndz mar 06, 2016 20:13

witam

planuje wymianę głośników z przodu na te podane tutaj http://allegro.pl/crunch-gti6-2c-ultra- ... 43194.html" onclick="window.open(this.href);return false; chciałbym zapytać co wstawić w tył (boczki, 3 - drzwiowy golf 4) by zastąpiło mi subwoofer, nie mogę pozwolić sobie na zapełnienie bagażnika tubą czy skrzynią. Oczywiście przyda się też wzmacniacz by spiąć całość. Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
bandit_600
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 26, 2008 04:14
Lokalizacja: żarów / dolnośląskie
Kontakt:

Zestaw audio Golf IV

Post autor: bandit_600 » ndz mar 06, 2016 21:20

Tutaj masz opcję dla siebie ja kupiłem od tego sprzedającego głośniki i jestem mega zadowolony http://allegro.pl/golf-4-subwoofer-w-bo ... 44094.html" onclick="window.open(this.href);return false; Polecam



Czarny6908
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pn gru 28, 2015 20:04

Zestaw audio Golf IV

Post autor: Czarny6908 » wt cze 14, 2016 18:15

Dzisiaj wymieniłem swoje fabryczne radio Golf IV Gamma na Pioneer DEH-1700UBB i głośniki grają ładnie, o wiele lepiej niż na seryjnym radiu. Więc mało możliwe żeby były to fabryczne głośniki, później sprawdzę z ciekawości. Miałem wcześniej też IV z tego roku ale BASIC i nie miały głośników z tyłu a te mają. I teraz moje pytanie. Czy dało by radę podłączyć tak głośniki pod wzmacniacz żeby grały jeszcze lepiej ? 4 głośniki pod 4 kanały czy wybiegając w przód jak kupię skrzynkę to np. PRZÓD pod wzmaka a tył odłączyć albo pod radio ? Jak ustawię w radiu na granie samego przodu to jakość jest gorsza niż jak ustawię na 0 czyli po równo przód i tył, jest to może spowodowane tym że tył jest podłączony ? Czekam na opinie ! :)



swampshark
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: wt lut 15, 2011 23:23
Lokalizacja: Biłgoraj

Zestaw audio Golf IV

Post autor: swampshark » śr cze 15, 2016 08:44

Czarny6908 pisze:łośniki grają ładnie, o wiele lepiej niż na seryjnym radiu. Więc mało możliwe żeby były to fabryczne głośniki
A mi się wydaje że są seryjne. Pod dobrym radyjkiem ori głośniki VW grają rewelacyjnie.
Czarny6908 pisze: Czy dało by radę podłączyć tak głośniki pod wzmacniacz żeby grały jeszcze lepiej
Tak, ale musiałbyś wymienić ori głośniki bo wzmacniacz je zniszczy. Głośniki te mają dużą efektywność i mała moc maksymalną dzięki czemu pod radyjkiem grają bardzo dobrze.
Czarny6908 pisze:Jak ustawię w radiu na granie samego przodu to jakość jest gorsza niż jak ustawię na 0 czyli po równo przód i tył
Jesteś pewien że jakość jest lepsza czy po prostu głośniej grają 4 niż 2? Jak kupisz wzmacniacz i wymienisz głośniki w przednich drzwiach to tylne musisz odpiąć poniważ nie będzie ci to razem dobrze grało. Znam to z autopsji. Zacznij od wygłuszenia przednich drzwi a przede wszystkim poczytaj o zasadach budowania car audio bo nie znasz podstaw.



Awatar użytkownika
legato97
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: ndz kwie 17, 2016 12:03

Re: Zestaw audio Golf IV

Post autor: legato97 » śr cze 15, 2016 21:19

Zgadzam sie to tylko wrazenie. Jezeli wymienisz przod, a nie masz zamiaru tylu, to potrzebny bas w bagazniku. Jezeli potrzebujesz miejsca w bagaju to zamontuj tak zebys szybko wypiac skrzynke i po krzyku.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości