Głośniki Ground zero czy seria

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

karik22
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz sty 17, 2016 14:01

Głośniki Ground zero czy seria

Post autor: karik22 » pn maja 23, 2016 14:39

Siemano, proste pytanko, nie wiem jakiej jakości dokładnie są głośniki seryjne w vw borze(1999r) dlatego pytam, opłaca mi się wymieniać je na głośniki GROUND ZERO GZTC 165T? ( kupione od kumpla za pół darmo).

Pozdrówka. :bajer:



Angelnh
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: czw kwie 21, 2016 20:18

Re: Głośniki Ground zero czy seria

Post autor: Angelnh » pn maja 23, 2016 18:30

Wszystko będzie lepsze od serii ;-)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka



ttosiekk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 131
Rejestracja: pn mar 28, 2016 17:43

Re: Głośniki Ground zero czy seria

Post autor: ttosiekk » pn maja 23, 2016 19:15

Angelnh pisze:Wszystko będzie lepsze od serii
No wymyśliłeś... Zmiana samych głośników nic nie da, a jeśli już to niewiele bo radio tego nie uciągnie... Wielu początkujących "audiofili" pakuje inne głośniki pod radio a potem zdziwienie że to gra gorzej od seryjnych a tyle kasy kosztowały. Seria do samego radia w zupełności styka, a jak ktoś chce więcej to wygłuszenie, wzmak i inne głośniki (tylko trzeba pamiętać że kolorowe pudełka i cyferki na nich nie grają)



Angelnh
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: czw kwie 21, 2016 20:18

Re: Głośniki Ground zero czy seria

Post autor: Angelnh » pn maja 23, 2016 20:18

ttosiekk pisze:
Angelnh pisze:Wszystko będzie lepsze od serii
No wymyśliłeś... Zmiana samych głośników nic nie da, a jeśli już to niewiele bo radio tego nie uciągnie... Wielu początkujących "audiofili" pakuje inne głośniki pod radio a potem zdziwienie że to gra gorzej od seryjnych a tyle kasy kosztowały. Seria do samego radia w zupełności styka, a jak ktoś chce więcej to wygłuszenie, wzmak i inne głośniki (tylko trzeba pamiętać że kolorowe pudełka i cyferki na nich nie grają)
Ty założyłes, że ma seryjne radio, ja ze juz wymienił.
Druga sprawa weź porównaj 15 letni głośnik z nowym zestawem, widać zagra lepiej to pojęcie względne, dla mnie lepiej to czysciejszy dźwięk dla innych, to że będzie trzepalo autem. Autor dal za mało danych

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka



bogib184
Forum Master
Forum Master
Posty: 1441
Rejestracja: czw gru 31, 2009 17:50
Lokalizacja: Pułtusk/Maków Mazowiecki
Kontakt:

Re: Głośniki Ground zero czy seria

Post autor: bogib184 » pt maja 27, 2016 02:43

Angelnh pisze:
ttosiekk pisze:
Angelnh pisze:Wszystko będzie lepsze od serii
No wymyśliłeś... Zmiana samych głośników nic nie da, a jeśli już to niewiele bo radio tego nie uciągnie... Wielu początkujących "audiofili" pakuje inne głośniki pod radio a potem zdziwienie że to gra gorzej od seryjnych a tyle kasy kosztowały. Seria do samego radia w zupełności styka, a jak ktoś chce więcej to wygłuszenie, wzmak i inne głośniki (tylko trzeba pamiętać że kolorowe pudełka i cyferki na nich nie grają)
Ty założyłes, że ma seryjne radio, ja ze juz wymienił.
Druga sprawa weź porównaj 15 letni głośnik z nowym zestawem, widać zagra lepiej to pojęcie względne, dla mnie lepiej to czysciejszy dźwięk dla innych, to że będzie trzepalo autem. Autor dal za mało danych

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
Nawet jeśli by wymienił, to nowe ma więcej mocy niż stare ? Zmieniły się końcówki mocy w nowych radiach, czy jak ? Mi się zdaje, że nadal siedzą nędzne TDA i czy to radio seryjne, czy nowe, jeden grzyb, końcówka radia ma 15 Wat. "Czyściejszy" dźwięk z nowych ? Zazwyczaj wcześniej wpadają pod radiem w przester, jak te "słabe seryjne", są zazwyczaj mniej skuteczne, bardziej wymagające i jest właśnie w większości przypadków odwrotnie , jak piszesz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości