VW Alpha Beta Gamma- regeneracja lub inne radio

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Repo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: pn sty 16, 2012 15:11
Lokalizacja: Kraków

VW Alpha Beta Gamma- regeneracja lub inne radio

Post autor: Repo » ndz kwie 24, 2016 13:12

Cześć, na wstępnie zaznaczę że nie wiedziałem czy ten wątek powinien pojawić się tutaj czy w style,
z moim MK2 idę w stronę culta, zastanawiam się nad radiem do niego. Z jednej strony warto byłoby zainteresować się którymś z w/w radiów (tak się to odmienia? :hehe: ) go radio z epoki, oryginalne, jednak martwią mnie już stare komponenty które mogą zwyczajnie ulec uszkodzeniu z racji wieku. Z drugiej strony myślałem o innym radiu już z obsługą płyt CD i ewentualnie USB, coś na wzór m.in Beckera z BMW, nie potrzebuje RCA, ma tylko wyglądać prosto, najlepiej być całe czarne i brzęczeć :) jakieś propozycje?



Slavwek.ie
Forum Master
Forum Master
Posty: 1280
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 17:21
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

VW Alpha Beta Gamma- regeneracja lub inne radio

Post autor: Slavwek.ie » wt kwie 26, 2016 20:12

Pioneer DEH-P77MP
Obrazek
Wygląda kultowo i bardzo dobrze gra..



Awatar użytkownika
Repo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: pn sty 16, 2012 15:11
Lokalizacja: Kraków

VW Alpha Beta Gamma- regeneracja lub inne radio

Post autor: Repo » śr kwie 27, 2016 02:27

Prezentuje się bajecznie, nie powiem :D jednak szukam czegoś z trochę niższej półki cenowej, powiedzmy koło 250-300zł ;)

Edit:
W sumie z tego co widzę to są jakieś oferty po 350zl więc nie tak źle, ale wszystkie nieaktualne :/

Chętnie przyjmę jeszcze jakieś propozycje, nie pogardzę obsługą USB :p



Awatar użytkownika
muody
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 964
Rejestracja: czw lis 05, 2009 17:39
Lokalizacja: Łódź

VW Alpha Beta Gamma- regeneracja lub inne radio

Post autor: muody » ndz maja 08, 2016 17:10

Skoro twoja gamma nadal gra i nie ma uszkodzeń to czym się martwisz ? Zresztą oryginalne radia VW pograją jeszcze długo i nie ma się w nich co popsuć - może poza wyświetlaczem ale na aliexpressie teraz masz wszystko za psie pieniądze. Zainwestuj 200 zł w emulator zmieniarki na USB (wychodzi taniej od Pioneera którego wrzucił Sławek). A dźwięk jest przyzwoity a nawet i dobry pod seryjne audio (po prostu pobieraj MP3 w wysokiej jakości 128 kb/s, to wystarcza). :bigok:


OPEL - Ohne Power Ewig Letzter

Awatar użytkownika
Repo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: pn sty 16, 2012 15:11
Lokalizacja: Kraków

VW Alpha Beta Gamma- regeneracja lub inne radio

Post autor: Repo » śr maja 18, 2016 00:45

Właśnie jeszcze gammy nie mam :P póki co brzdęka u mnie Alipne CDE-104BTi no i jakoś tak źle wygląda mi niebieskie podświetlenie, z zielonym samochodowym :P Ale w sumie pomysł z emulatorem zmieniarki nie jest zły, po jakich symbolach szukac?



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

VW Alpha Beta Gamma- regeneracja lub inne radio

Post autor: jhosef » śr maja 18, 2016 11:13

Moim zdaniem wówczas np Gamma z mk2 najlepiej z ramką. Lub z mk3 jak chcesz mieć zmieniarkę.

Do mk2 nie było radia, które miało wyjście na zmieniarkę.
muody pisze: Zresztą oryginalne radia VW pograją jeszcze długo i nie ma się w nich co popsuć
Ja mam 3 radia Alfa, Beta, Gamma i każde ma przejściowo chwilowe.
Gamma po godzinie grania zaczyna pierdzieć i traci odbiór FM. Alfa co pewien czas pika.
Beta nie pamiętam. Ale i tak bym nie zamienił :)



Awatar użytkownika
Repo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: pn sty 16, 2012 15:11
Lokalizacja: Kraków

Re: VW Alpha Beta Gamma- regeneracja lub inne radio

Post autor: Repo » śr maja 18, 2016 12:56

Uf, no i tego się obawiam :P z jednej strony fajnie byłoby mieć oryginalne radio, skoro wszystko chce mieć w oryginale, z drugiej strony jeśli ma nie działać to chyba lepiej kupić coś nowszego :P

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka



Awatar użytkownika
Repo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: pn sty 16, 2012 15:11
Lokalizacja: Kraków

VW Alpha Beta Gamma- regeneracja lub inne radio

Post autor: Repo » sob lip 23, 2016 10:18

Trochę odświeżę, jednak kolor radia to najlepiej brąz (albo coś jak ten Pioneer wyżej) i z zielonym, albo białym podświetleniem. Budżet powiedzmy koło 450zł, jak będzie coś ciekawego i serio warto to się szarpnę i dam trochę więcej :P



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości