zakup subwoofera pod zabudowę

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Sobier
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: czw gru 24, 2015 13:07

zakup subwoofera pod zabudowę

Post autor: Sobier » śr lut 17, 2016 12:53

witam, posiadam aktualnie zwykłą tube ze wzmacniaczem, a mam golfa mkIV 5d hatchback i trochę mnie drażni zajęte miejsce w bagażniku etc.
myślę o zakupie http://allegro.pl/golf-4-vi-zabudowa-ba ... 53790.html
teraz pytanie:
-czy ktoś używa czegoś takiego?
-czy dobrze to gra?
-czy lepiej zainwestować w coś pod zabudowę podłogi lub jakąś mini tube pod siedzenia?



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

zakup subwoofera pod zabudowę

Post autor: powalla » śr lut 17, 2016 14:21

Sobier pisze: posiadam aktualnie zwykłą tube ze wzmacniaczem

Jaki wzmacniacz? Jaka "tuba" ?

Wiesz że 8" głosnik w małej , zamknietej skrzynce może okazać się "niesłyszalny" dla posiadacza 12" głośnika w wielkiej skrzyni BR ... do 8" głośnika ponoć trzeba dorosnąć :bajer:

Obecne prawo konsumenta pozwoli Ci po zakupie i po stwierdzeniu że "jeszcze nie dorosłeś" na odesłanie towaru i stracisz tylko koszt odesłania .



Awatar użytkownika
Sobier
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: czw gru 24, 2015 13:07

zakup subwoofera pod zabudowę

Post autor: Sobier » czw lut 18, 2016 23:27

no właśnie mam 10" tubę nie jest szok, bo dostałem tubę i wzmacniacz za darmo, uwielbiam słuchać muzyki podczas dłuższej jazdy, ale bardziej chyba wole styl i porządek w samochodzie. Miałem w starym passacie b5 fl zamontowaną " małą tube pod siedzeniem i dość dobrze grało" tylko tuba (taka płaska) kosztowała ponad 700zł a do golfa nie ma takiej, tylko ta pod zabudowę, a znowu kupić skrzynkę na cały bagażnik - przy moim obniżeniu to nie spełni dobrej roli. zresztą nie lubię robić " wsi" z basem na maxa po mieście :D

chodzi mi ogólnie czy ktoś to testował bo widzę że można kupic gotową półkę na olx i wtedy dokupić głośnik jaki chcę i moge dorwać lepszy głośnik w niższej cenie. tylko czy to zda rezultat bo porównuje. tubę montowaną z tyłu (małą) do małej z przodu. wyglądem wygląda jak ori - ale jest możliwość zabudowy (miejsca tam gdzie jest koło zapasowe) ale znowu zabierze duuuzo miejsca.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości