hertz ev - audison ap

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

piaggio
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: wt mar 29, 2011 15:05
Lokalizacja: Lidzbark warmiński

hertz ev - audison ap

Post autor: piaggio » ndz sty 10, 2016 15:40

Panowie, prosba- jestem przed wyborem wooferow, ze względu na głębokość montażowa ograniczja mnie do 70mm, zasilone będą przez wzmaka 4x65W rms przy 4ohm, myslalem o hertz ev165l.5 na dystansie badz audisonach ap8 pomimo ze to glosnik 20cm ale tez wejdzie, nie jestem znawca dlatego szukam porad co zagra lepiej, będzie to montowane w podłodze w bmw e60. Niby jest forum bmw ale tam sie cokolwiek dowiedziec to graniczy z cudem, z góry dziekowa



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

hertz ev - audison ap

Post autor: powalla » ndz sty 10, 2016 20:55

Jak w "podłodze"?



piaggio
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: wt mar 29, 2011 15:05
Lokalizacja: Lidzbark warmiński

hertz ev - audison ap

Post autor: piaggio » ndz sty 10, 2016 22:00

Pod fotelami, w podłodze,bo są tam seryjne wofery, jest tam dość plytko wejdzie glosnik 165 na dystansie refukcyjnym i 20cm bez dystansu z tum ze głębokość montażowa to tylko 70mm. Myslalem o audisonie który jest mocniejszy mocowo, tylko wtedy w przyszlosci musial bym inwestować w drogi wzmak,
Szukałem na forum tematycznym bmw ale odpowiedzi typu stac cie na bmw e60 to i stać Cie na oddanie auta do profi firmy, sa ignoranckie, śmigając MKIII w wielu kwestiach radzilem sie na forum i tum razem licze na wiedze i chec podpowiedzenia forumowiczów.



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

hertz ev - audison ap

Post autor: powalla » pn sty 11, 2016 01:35

http://www.strefacaraudio.pl/topic/3709 ... ntry385965" onclick="window.open(this.href);return false; Tu masz temat o BMW , jak potem poczytaj o innych instalacjach w BMW ...bez większych kombinacji się nie obejdzie , a jak nie chcesz aż tak ingerować/inwestować kup cały system uDim , AS lub Gladena i tyle. Jakieś dokładanie tylko przypadkowych woferków pod fotele nie ma sensu.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości