golf 4 - jak dostać sie do kabli za kokpit

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

kroejk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: sob lip 05, 2014 16:30

golf 4 - jak dostać sie do kabli za kokpit

Post autor: kroejk » wt gru 01, 2015 11:07

Witam, mam problem z radiem w golfie 4, kiedyś wszystko działało ale po wymianie radia przestał działać prawy głośnik a więc zawiązałem kable odpowiadające za prawy głośnik i pomogło.
Znowu po jakimś czasie przestały działać tym razem oba głośniki, myślę ze jest to wina kabli (radio działa 100%) i tutaj jest problem ponieważ tylko trochę wystają one z "kokpitu" i nie mam nawet jak ich rozebrać/zlutować.
I mógłby ktoś mi powiedzieć jak mógłbym się do nich dostać?


Z góry dzięki za info.



Awatar użytkownika
joseph82
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 1477
Rejestracja: pn sty 09, 2012 21:09
Lokalizacja: CTU

golf 4 - jak dostać sie do kabli za kokpit

Post autor: joseph82 » wt gru 01, 2015 15:08

Co masz na myśli pisząc ''zawiązałem''? nie lepiej puścić nowe kable głośnikowe i zostawić sobie nadmiar w kieszeni by wystawały? Chyba wyjdzie to szybciej a kable majątku nie kosztują


meine Golf LW5Z 3D AJM http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=442730" onclick="window.open(this.href);return false;

kroejk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: sob lip 05, 2014 16:30

Re: golf 4 - jak dostać sie do kabli za kokpit

Post autor: kroejk » wt gru 01, 2015 18:06

joseph82 pisze:Co masz na myśli pisząc ''zawiązałem''? nie lepiej puścić nowe kable głośnikowe i zostawić sobie nadmiar w kieszeni by wystawały? Chyba wyjdzie to szybciej a kable majątku nie kosztują
Nie wiedziałem jak nazwać, po prostu je tak jakby obkręciłem.
Chętnie bym wymienił całe kable z radia ale niestety nie znam sie na tym i nie wiem co gdzie i jak.



Awatar użytkownika
joseph82
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 1477
Rejestracja: pn sty 09, 2012 21:09
Lokalizacja: CTU

golf 4 - jak dostać sie do kabli za kokpit

Post autor: joseph82 » wt gru 01, 2015 18:24

Kupujesz kostke glosnikowa iso za 5zl i na niej jest eszsyko opisane. Plus, minus, przód, tyl. Kable środkowe w kostce to przód a skrajne to tył. Ot i cała filozofia. Reszta to Twoje chęci


meine Golf LW5Z 3D AJM http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=442730" onclick="window.open(this.href);return false;

kroejk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: sob lip 05, 2014 16:30

Re: golf 4 - jak dostać sie do kabli za kokpit

Post autor: kroejk » wt gru 01, 2015 18:44

joseph82 pisze:Kupujesz kostke glosnikowa iso za 5zl i na niej jest eszsyko opisane. Plus, minus, przód, tyl. Kable środkowe w kostce to przód a skrajne to tył. Ot i cała filozofia. Reszta to Twoje chęci
wiem z kostką nie ma problemu ale chodzi o to że nie wiem jak kable pociągnąć, gdzie są itp.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

golf 4 - jak dostać sie do kabli za kokpit

Post autor: Qto » czw gru 03, 2015 14:41

Wyciągnij ramkę radia, panel ogrzewania/klimy...i juz masz więcej miejsca. Jak mało to trzeba wytargac cały kosz...czyli rozegrać plastiki pod kierownica, schowek pasażera i przednia część tunelu środkowego...jak dalej mało to cala deska out :bigok:



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

golf 4 - jak dostać sie do kabli za kokpit

Post autor: Haki » sob gru 05, 2015 14:35

kroejk, jeszcze jedno pytanie w stylu : nie wiem , nie znam się ,,, etc POMOCY a temat leci do ZSYPU

Dlaczego to piszę ? bo jest tyle opisów i porad na forum VW GOLF oraz podobnych , że głowa mała


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości