[radio] zajumali mi radyjko PIONKA w opolu

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Pawel_ss
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sob lut 25, 2006 13:10
Lokalizacja: Goszcz
Kontakt:

[radio] zajumali mi radyjko PIONKA w opolu

Post autor: Pawel_ss » sob wrz 30, 2006 07:27

fuck
wczoraj pod akademikiem kmicic w opolu siostre przywoziłem i nie było mnie 5min ok godz 12 podchodzę do samochodu patrze a tu drzwi otwarte zaglądam do środka to tylko kable iso wystają z czinchami i zonk zajumali mi radyjko ( Pioneer deh 7500mp) z goferka miałem tam gdzie popielniczka powinna być włożyli po bokach dwa śrubokręty połamali plastik i radyjko buchneli pilocik do niego leżał obok i też wzieli i co najlepsze goferka terz chieli wziąć ale naszczęście akumulator miałem rozładowany i nie udało im sie odpalić
fock
poczekam jeszcze troszkę to może na allegro będzie na sprzedaż to do gnaoja się przejadę z bejsbolem po odbiur osobisty :satan:
Ostatnio zmieniony sob wrz 30, 2006 09:43 przez Pawel_ss, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
no-name
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: wt lis 16, 2004 10:34
Lokalizacja: DB / DSW
Kontakt:

Re: zajumali mi radyjko PIONKA w opolu

Post autor: no-name » sob wrz 30, 2006 07:33

Pawel_ss pisze: poczekam jeszcze troszkę to może na allegro będzie na sprzedaż to do gnaoja się przejadę z bejsbolem po odbiur osobisty :satan:
jestem za, tylke lepiej jak bys byl pewien :)

ale ostatnio widze dzieciom koncza sie pieniadze ktore zarobili na truskawkach w wakacje i biora sie za radia :(



Awatar użytkownika
sebal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 597
Rejestracja: pt lis 12, 2004 00:13
Lokalizacja: WWL

Post autor: sebal » sob wrz 30, 2006 09:44

Powisi troche w takim kolorze


[img]http://images44.fotosik.pl/147/1f6725c578e36297.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Virus177
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 555
Rejestracja: pt lut 17, 2006 17:38
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Virus177 » sob wrz 30, 2006 12:46

no niestety sa coraz szybsi sa cfaniacy od radyjek mi tez wykroili soniaczka nowencja :grrr:ale co tam nie ma co plakac kupilem pionka DEH-30MP i gra o niebo lepiej :grin: no ale 500 zlociszy poszlo jak by nie bylo


Vr6 24v http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=328873

karuzov
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 155
Rejestracja: wt cze 27, 2006 23:54
Lokalizacja: 123

Post autor: karuzov » sob wrz 30, 2006 21:29

trzeba uwazac, dobry wlamywacz 2min i po radiu:/ dlatego ja planuje zrobic radio na kablu, a radio do bagaznika tylko poszukuje pinow (gniazdo 14pin) od sonego no i kable lutka i wio, no chyba za kablem do bagaznika nie trafia;)



Awatar użytkownika
Gangst3R
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 480
Rejestracja: ndz sie 27, 2006 00:03
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Post autor: Gangst3R » sob wrz 30, 2006 23:18

Ja u siebie zrobiłem taki mały patencik. Wyciołem z blachy aluminiowej prostokąt o takich wymiarach aby wpasował się w ramkę radia. Wkładam go w miejsce panelu.
Praktykuje to od 4 lat i nie buchneli mi jeszcze radia. A samochod stoi bez przerwy pod blokiem. (zanim to zrobilem to średnio raz w roku mi radyjko znikało w dziwnych okolicznościach)
Największy ból był jak mi buchneli radio z malucha.
Radio - 20zł
kaseta w radiu (nówka) - 20zł
szyba bocza - 50zł
Najbardziej mi było szkoda tej szyby.
P.S. Na siedzeniu znalazłem wtedy krawęznik, który wżucili mi przez okno.


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=158822&start=0]Mój były golf[/url]

Przemo86
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 725
Rejestracja: czw lis 10, 2005 00:02
Lokalizacja: Aleja Zasłużonych...
Kontakt:

Post autor: Przemo86 » sob wrz 30, 2006 23:20

karuzov pisze:no chyba za kablem do bagaznika nie trafia;)
a myslal juz ktos, co by radio wlozyc w to miejscu obok skrzynki bezpiecznikow, schowek, na ktorym pisze VAG SERVICE bodajze, chyba lepiej niz w bagazniku, a bynajmniej bardziej praktyczne, bo pod reka...


-Można się dobrze bawić na imprezie bez alkoholu, prawda ?
-Nie wiem, nie byłem...

Moje MK2

karuzov
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 155
Rejestracja: wt cze 27, 2006 23:54
Lokalizacja: 123

Post autor: karuzov » ndz paź 01, 2006 11:23

jak dobrze zamaskujesz to tam gdzie bezpieczniki tez bedzie gut, tylko czasem jak da jakies zwarcie to strach pomyslec, a tak nawiasem myslalem na poczatku o umiesczeniu radia w schowku zeby miec je pod reka bo nie mialem zeminiarki, ale teraz juz zmieniarka jest pilot wielofunkcyjny sonego jest wiec problemu nie ma...


szczerze to mi jeszcze nic nie skubneli z samochodu raz sie probowali wlamac ale jak mialem VW passata z 83roku, samochod stal pod szkola i widzialem tych pajacow, wziolem paru kumpli wyszlismy z lekcji i dalo maly mortal kombat... i to pomyslec ze 2 gosci z mojej szkoly, no ale nie bylem az taki zly bo do dyrka z nimi nie poszlem to jeszcze mi dziekowali ze dalem im skonczyc szkole, bo wiecie dowody mialem swego czasu to sie kamerke do szkoly nosilo:)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 99 gości