Porponuje zalozycz taki post

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
GRZANA
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5822
Rejestracja: czw maja 11, 2006 22:37
Lokalizacja: Wawa/EOP
Kontakt:

Post autor: GRZANA » czw wrz 28, 2006 16:28

Kubus20, nasz admin ogolnie malo sie odzywa ale to pewnie z braku czasu... :( TAZ mowil ze juz za duzo modow jest i YGD nie przyjmuje...


[b][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2116873#2116873]MÓJ MKII ABF[/url] 149,0KM@6234,0rpm 183,6Nm@4411,0rpm :) - nowe foty, nowe mody str.23

SPRZEDAM SKRZYNIE CDA OD ABFa - 667069878[/b]

karuzov
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 155
Rejestracja: wt cze 27, 2006 23:54
Lokalizacja: 123

Post autor: karuzov » czw wrz 28, 2006 17:24

mhh wiedze ze poruszyl was ten post...

co do szukajki, w duzej mierze pewnie przewaza lenistwo. poprostu wielu ludziom nie chce sie szukac, wola miec wszystko podane na tacy takie jest moje zdanie.

ostatnio przegladalem forum komputerowe ...(nie podam nazwy zeby nie robic antyreklamy) i my z naszym forum mozemy jeszcze sie cieszyc, jakies reguly tu panuja, ale na tym forum co bylem to znalezc cos sensownego jest bardzo ciezko, takiego bajzlu to swiat nie widzial :bajer:



Awatar użytkownika
sebal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 597
Rejestracja: pt lis 12, 2004 00:13
Lokalizacja: WWL

Post autor: sebal » czw wrz 28, 2006 19:55

[ Dodano: Czw Wrz 28, 2006 7:57 pm ]
no-name pisze:Dokladnie, wydaje mi sie ze najlepszym rozwiazaniem jest usuwanie tematow, blokowanie ich i wpisywanie "Szukaj" zaniz poziom forum. Po prostu usunac temat ktory byl walkowany i tak pewnie z 5 razy.
i tu sie zgodze jednak nie jestem w stanie czytać wszystkich tematów niemam poprostu na to czasu czasem coś usune jak pamiętam że coś takiego już było staram sie na bieżaco poprawiać tematy aby były pisane zgodnie z regulaminem

co do dwóch modów to pisałem do admina w tej sprawie ale zaczoł sie zastanawiać czy 4 modów w car audio jest potrzebnych czas pokazuje że TAK

a narazie dawajcie mi znać o tematach wałkowanych po kilka razy napewno je pousuwam albo polecą do zsypu

[ Dodano: Czw Wrz 28, 2006 8:04 pm ]
wygląda to narazie tak rano robie pożadek w dziale a przynajmieni sie staram wracam po robocie do domu a tu 10 nowych tematów do poprawek i usuwania


[img]http://images44.fotosik.pl/147/1f6725c578e36297.jpg[/img]

Awatar użytkownika
mag2k3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: wt maja 16, 2006 15:27
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

Post autor: mag2k3 » czw wrz 28, 2006 21:53

Co do buszmenów to ja np nie polecam ich bo słyszałem kilka zestawów i są naprawdę marnej jakości.
Ale nie napisałem że wszystkie są do kitu, nie ma tak że wszystko buszmena jest złe a pionnera najlepsze jak wielu powtarza i myśli.
Buszmeny miały całkiem udane serie głośników podobno jednak np ja nigdy takiego udanego nie słyszałem, więc je odradzam na podstawie tego co ja słyszałem.
I jestem zdania że nie warto pakować np 300zł tylko po to żeby sprawdzić czy może dany głośnik buszmena im się udał lepiej jest kupić coś co było sprawdzone już w wielu instalacjach audio.
Ktoś coś pisał że można tweetery podłączyć jak mają kondensator, i co prawda wiem o tym ale jak byś widział tamten temat to byś wiedział że chodziło o podłączenie w ten sposób zestawu hertza z ominięciem właśnie zwrotnic, mogłem to od razu dodać bo faktycznie niektóre tweetery mają już kondensator, ale na pewno nie te :bigok:

Dodam jeszcze że jestem jak najbardziej za kasowaniem tematów jakie radio jaki głośnik.
Na polskim rynku wcale nie ma aż tak wielkiej rotacji sprzętu żeby co tydzień o to samo pytać.
I ja np się już nie udzielam w takich tematach typu "co polecicie"
Bo to już podpada pod nabijanie postów skoro 10 razy pisałem już to samo, ile można?

Rozumiem że czasem ktoś ma problem spory i musi mieć szybko odpowiedź nie znajdzie tematu to zakłada nowy ale żeby kupić głośnik jest dużo czasu można spokojnie sobie przeglądnąć forum.


"Nie kłuć się z głupkiem bo ludzie mogą pomylić kto jest kto"

Awatar użytkownika
k3fir
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2058
Rejestracja: pt paź 08, 2004 22:24
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: k3fir » pt wrz 29, 2006 18:54

Co do moderowania, jak ktos cos zobaczy ze juz bylo lub cos to smialo pisac pw czy na gg z danym postem i sie zalatwi. Nie wszystkie tematy da sie ogarnac i przeczytac.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości