szukam radia pasującego do VW i z USB

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Adalbert1702
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 478
Rejestracja: sob sty 04, 2014 19:01
Lokalizacja: Toruń

szukam radia pasującego do VW i z USB

Post autor: Adalbert1702 » ndz cze 21, 2015 17:11

:otepienie: :grin: :bajer:
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2015 21:43 przez Adalbert1702, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

szukam radia pasującego do VW i z USB

Post autor: powalla » ndz cze 21, 2015 20:05

Adalbert1702 pisze: Stąd moje wywody dotyczące tego że w aucie podczas jazdy nie usłyszysz różnicy kilku HZ w górę czy kilku KHz w dół (o ile wiecie o czym pisze????)
O co Ci chodzi z tymi Hertzami? Wiesz co robi kompresja MP3 z dźwiękiem , czy tylko myślisz że obcina dół i górę o kilka Hz?
Adalbert1702 pisze:Nawet tzw kino domowe 7.1
eeee no widzisz Ty o 7.1 , a my o starym dobrym STEREO ....wiesz to takie 2 kanały co jeśli są dobrze zrealizowane , to przy dobrym sprzęcie i dobrym montażu oddadzą DOKŁADNIE to co realizator miał na myśli realizując swoją płytę .

Adalbert1702 pisze:Pracowałem w profesjonalnym studio nagrań jako akustyk

Poproszę imię , nazwisko i nazwę studia ... numer fona już sobie znajdę i o ile to prawda , to pogratuluję wiedzy pracowników , którzy pisząc takie coś
Adalbert1702 pisze:dokładnie wytłumisz ściany....
myślą że błysną , a w rzeczywistości pokazują swoją nikłą wiedzę akustyczną ! Wiesz że jakby Twoja wizja dobrze zrobionego pokoju odsłuchowego (wytłumienie) była słuszna , to wszyscy budowali by sobie komory bezechowe ? Niestety oprócz wytłumienia potrzeba także odbić dźwięku ...no ale co ja będę akustykowi tłumaczył ...

Adalbert1702 pisze:A braliście pod uwagę to że kogoś może zwyczajnie nie stać na taką sumę?
Ja podałem radio za 159zł , Ty za 119 Euro !
Adalbert1702 pisze:Wychodzi na to ze w dobrej wierze odpowiedziałem a jeszcze mi się dostało.
Możesz pisać ale jeśli się na tym znasz i piszesz konkrety , a nie powielasz jakieś bzdury i chwalisz radio , które nawet na oczy nie widziałeś poza YT ! Ja nie zamierzam pisać na forum przeszczepu nerek , bo się na tym nie znam , więc i Ty jeśli się nie znasz , to nie pisz bzdur ...
Adalbert1702 pisze:Natomiast sprowadzenie go na zamówienie w salonach Car Audio to koszt rzędu 330 do 450 złotych...
Podaj nazwę takiego zakładu , który to sprowadzi do PL i da Ci gwarancję i odprowadzi podatki ..
Adalbert1702 pisze:Z racji tego ze mam auto już prawie zabytkowe
Kolega pytający o radio ma Golfa mk4 i do zabytku mu brakuje jeszcze 13 lat!


Widzisz mogłeś napisać że znalazłeś takie radio na ebaju i może pasować do VW ale po kij dodawałeś że kosi inne radia w tej cenie ? To bzdury (dlaczego to Ci już wyjaśniłem dawno) i zawsze będę takie "doradzanie" piętnował !



Awatar użytkownika
dan124
_
_
Posty: 479
Rejestracja: wt sie 22, 2006 12:16
Lokalizacja: wawa

szukam radia pasującego do VW i z USB

Post autor: dan124 » pn cze 22, 2015 20:33

Pionek za te179 miażdży ten r"rekomendowany" wynalazek.

Do tego ilość wkrzykników świadczy o tym że CA Ci nie służy.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 50 gości