Wzmacniacz do przednich + sub

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
BogeRYL
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: ndz wrz 21, 2014 15:40

Wzmacniacz do przednich + sub

Post autor: BogeRYL » pn mar 16, 2015 19:17

Witam

Na początek wprowadzając w moje pytania, chciałbym oznajmić, że większość z nich może niektórych zgromadzonych zdziwić ponieważ na temat "car audio:" jestem zielony, i pisze ten temat aby się czegoś dowiedzieć.

Tak więc posiadam radio Gamma V + zmieniarka CD, ogólnie podoba mi się tylko ze względu na to, że ładnie podświetla, nic więcej!
Mam problem z podłączeniem chociażby AUX INPUT pod telefon, a bardzo bym tego chciał, dlatego leci do Was pytanie:

1. Czy jest wzmacniacz który obsługuje AUX IN aby wpuścić muzykę bez kombinowaniu w radiu Gamma V adapterami?

Mianowicie: Szukam wzmacniacza który na ten moment będzie jedynie służył jako: wzmocnieniu przednich(oryginalnych vw) głośników- jeśli nie ma sensu piszcie, jednak z góry dodam, że nie pali mi się na wymiane przednich
oraz aby jeśli oczywiście to możliwe wpuścił dźwięk czyli jak wcześniej pisałem 1. AUX IN

Na późniejszy okres zamierzam zakupić tego typu półkę: Obrazek
oraz wprawić głośnik dla tonów niskich, oczywiście to ma napędzać mój wzmak.

Dzięki za wyrozumiałość
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Wzmacniacz do przednich + sub

Post autor: powalla » pn mar 16, 2015 21:15

Niektóre modele Blaupunkta i uDimension miały wejście AUX ...ale który dokładnie model , to poszukaj , bo te marki nie należą do ulubionych i dokładnych modeli nie znam.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości