Jak połączyć stare radio z nowym ukrytym w schowku

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Beniamin32
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw gru 25, 2014 22:30

Jak połączyć stare radio z nowym ukrytym w schowku

Post autor: Beniamin32 » pt gru 26, 2014 10:10

Cześć jestem w trakcie remontu Golfa 1 Cabrio wpadłem na pomysł ze chcial bym miec w desce zamontowane orginalne radio a drogie nowe o dobrych parametrach w schowku czy dalo by sie tak zrobic zeby były połączone o tym radiem starym tylko zgłasniac i ściszac a w drogim radiu ustawienia i pendrive lub płyta ?



Awatar użytkownika
Gawior
Forum Master
Forum Master
Posty: 1807
Rejestracja: śr lip 15, 2009 21:38
Lokalizacja: Częstochowa

Jak połączyć stare radio z nowym ukrytym w schowku

Post autor: Gawior » pt gru 26, 2014 12:18

"Pendrive..... ...o dobrych parametrach"

Dać da się to zrobić, ale nie bardzo żeby oba działały na raz. Trzeba by wypruć to ori radio i spiąć np. jakieś przyciski z przyciskami w panelu odpowiedzialnymi chociażby za przełączanie utworów/przewijanie i za włączanie/wyłączanie.
Regulację głośności rozwiązać tak, żeby dać potencjometr na przewody sygnałowe idące od radia do wzmacniacza i wmontowanie go w to ori radio w gałkę.
Była by regulacja głośności, i te 3 przyciski z ori radia wykorzystane jako przełączanie piosenek i włączanie tego ukrytego radia.

Ja bym tak to rozwiązał i jest to chyba najprostszy sposób.


Moja dorożka - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=325090
Alpine Fantomface CDA-7897->Audio Art 200MS->DLS UR36S (UR2,5 i UR1)->woofer Focal K2P, Rodek R4100A2->STX 8" 23L@35Hz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości