konektor

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

mateodzielny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: ndz kwie 06, 2014 10:04

konektor

Post autor: mateodzielny » pn gru 22, 2014 22:33

Witam
Mam problem ostatnio chciałem sobie zamontować głośniki ale mam jeden problem nie mogę wpiąć konektora do kostki w słupku.
Panowie jakieś pomysły jak to zrobić ?
Przez głowę przeszło mi nawet brutalne że tak powiem rozwiązanie uciąć przewody przy kostce i po prostu zlutowac ale nie wiem czy bedzie możliwość przeciągniecia kabla tak przez słupek do drzwi ?
Czekam na wasze pomysły i uwagi
Pozdrawiam :)



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

konektor

Post autor: VW_seller » wt gru 23, 2014 13:27

ja pier...le ale ludzie macie problemy ,a śubokręt do ręki potrafisz wziąć i rozgiąć konektor lub go wymienić na inny żeby pasował ?

sory za OT ale mnie krew zalewa jak sie takie coś czyta .


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

mateodzielny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: ndz kwie 06, 2014 10:04

konektor

Post autor: mateodzielny » śr gru 24, 2014 14:14

Panowie czekam na jakieś mądre odpowiedzi a nie jak kolega wyżej
seller chyba nie widziałes oryginalnego konektora w kostkach w słupku co tam mam niby rozgiąć ???
a konektor ten pasuje tylko nie mogę go wcisnąć do końca kostki chyba nie zrozumiałeś mojego pytania
a jeśli masz w ten sposób odpowiadać to nie rób tego wcale nie każdy poskradał wszystkie rozumy
od tego jest to forum żeby pytać



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

konektor

Post autor: Qto » śr gru 24, 2014 15:31

mateodzielny pisze:konektor ten pasuje tylko nie mogę go wcisnąć do końca kostki
rozumiem że próbujesz włożyć ten konektor do kostki/wtyczki ?? - jeśli nie to ja też nie zrozumiałem pytania :crazy: Wysunąłeś fioletową blokadę z wtyczki ?



mateodzielny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: ndz kwie 06, 2014 10:04

konektor

Post autor: mateodzielny » śr gru 24, 2014 17:41

Nie wysunąłem fioletowej blokady z wtyczki
jak to zrobić ??
konektor mam taki Obrazek



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

konektor

Post autor: VW_seller » czw gru 25, 2014 16:01

nie tykaj tego lepiej bo popsujesz .wytnij to i wstaw inne konektorki i masz z głowy. słupek zawsze można odchylić


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

mateodzielny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: ndz kwie 06, 2014 10:04

konektor

Post autor: mateodzielny » czw gru 25, 2014 16:15

Czyli co radzisz seller uciąć kable przy kostce od strony słupka i dołożyć konektor ja myślałem to zlutowac i tyle a kabel przejdzie bez problemu przez słupek do drzwi ??



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

konektor

Post autor: VW_seller » czw gru 25, 2014 18:35

a co ma nie przejsc ? ja kable głosnikowe do tuby przez słupki przekruj kabla 7mm2 ciagłem i sie dało


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości