[zestaw] Moja koncepcja nagłośnienia gofra3

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
phanteon
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2779
Rejestracja: pn sty 16, 2006 02:06
Lokalizacja: GDA

[zestaw] Moja koncepcja nagłośnienia gofra3

Post autor: phanteon » wt wrz 12, 2006 12:45

Witam

Po próbie kradzieży mojej perełki stwierdziłem, że szkoda kasy na zabawe w wizualizacje na zewnątrz. Lepiej zainwestować w coś czego nei widać a daje jeszcze więcej radości z jazdy :grin:
Zaznaczam, że mam pajoniera deh2800 - tani model - ale daje radę :chytry:

Moja propozycja:
- PowerBass L-6C (ktoś to słyszał??)
http://www.powe.com.pl/product_info.php/products_id/121
- pierścienie lub dystanse-co lepiej?? (te miałbym za złocisza, gdybym kupił zestaw ten co
wyżej)
http://www.powe.com.pl/product_info.php ... cts_id/204
- nowa instalacja kablowa - bo to co położyli Niemcy to...wiedziałem, że są oszczędni, ale
nie wiedziałem, że aż tak) - może jakieś doświadczenia z kablami co proponujecie.
- maty bitumiczne miękkie - ile wchodzi na drzwi do mk3? (maty są 25x50)

Oczywiście pewnie, jak zwykle gdzieś pod koniec będzie trzeba na czymś przyoszczędzić, ale jakoś damy radę)

A jakieś opinie o tym sklepie (sklep POWE)

Pozdrawiam i dzięki za wszelkie sugestie
Ostatnio zmieniony wt wrz 12, 2006 22:23 przez phanteon, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
zmick
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 08, 2006 15:06
Lokalizacja: Augustów

Post autor: zmick » wt wrz 12, 2006 14:28

Myślę, że będzie ok. Sklep POWE jest też ok. Wczoraj dostałem przesyłkę. Zamawiałem te same głośniki POWERBASS z dystansami za złotówkę. Mile mnie zaskoczyli - w promocji przysłali mi dystanse impregnowane a nie te najtańcze (przy normalnym zakupie trzeba dopłacać za impregnację)

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » wt wrz 12, 2006 14:33

Jak nie chcesz wzmaka (nawet 2x50w RMS) to zapomnij o PB ,radio ich nie uciągnie(po połowie skali będzie charczeć i basik słabiutki jak diabli).Do samego radia popatrz na głośniki max 50 wRMS ,wtedy radio daje radę np Helix blue 62 mk2, blaupunkt gtc itp.Jednak jeśli w najbliższej przyszłości wzmak się pojawi to śmiało bierz PB(spotkałem się tylko z 1 (jedną) negatywną opinią o 16 PB).



Awatar użytkownika
mag2k3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: wt maja 16, 2006 15:27
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

Post autor: mag2k3 » wt wrz 12, 2006 15:48

powalla pisze:Jak nie chcesz wzmaka (nawet 2x50w RMS) to zapomnij o PB ,radio ich nie uciągnie(po połowie skali będzie charczeć i basik słabiutki jak diabli).Do samego radia popatrz na głośniki max 50 wRMS ,wtedy radio daje radę np Helix blue 62 mk2, blaupunkt gtc itp.Jednak jeśli w najbliższej przyszłości wzmak się pojawi to śmiało bierz PB(spotkałem się tylko z 1 (jedną) negatywną opinią o 16 PB).
Tak dokładnie PB bez wzmaka to raczej pomyłka.

Kup używkę jakąś starszą i już będzie inny efekt.


"Nie kłuć się z głupkiem bo ludzie mogą pomylić kto jest kto"

jepek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sob cze 10, 2006 21:36
Lokalizacja: szczecinek

Post autor: jepek » wt wrz 12, 2006 17:27

powalla pisze:Jak nie chcesz wzmaka (nawet 2x50w RMS) to zapomnij o PB ,radio ich nie uciągnie(po połowie skali będzie charczeć i basik słabiutki jak diabli).Do samego radia popatrz na głośniki max 50 wRMS ,wtedy radio daje radę np Helix blue 62 mk2, blaupunkt gtc itp.Jednak jeśli w najbliższej przyszłości wzmak się pojawi to śmiało bierz PB(spotkałem się tylko z 1 (jedną) negatywną opinią o 16 PB).
100% racji! Mam te PB pod samo radio i grają słabo, ale wiem że jest spowodowane to tym, że nie mam wzmacniacza ( na którego odkładam :satan: ). Bierz od razu dystanse, bo bez dystansów nawet nie masz co podłączać... To chyba na tyle.

Pozdrawiam

Aha - dystanse kupiłem w powe.com.pl POLECAM!



Awatar użytkownika
phanteon
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2779
Rejestracja: pn sty 16, 2006 02:06
Lokalizacja: GDA

Post autor: phanteon » śr wrz 13, 2006 10:09

Witam

Rzeczywiście-wzmak to podstawa. Może macie jakiś do polecenia??
Drugie pytanie to to wygłuszenie tymi matami?To ma sens?Chciałem 1 warstwę położyć, ale czy to ma sens??

pozdro



Awatar użytkownika
Kowal_
płk Gleba
płk Gleba
Posty: 1732
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 00:06
Lokalizacja: Gliwice
Auto: VW Passat CC
Silnik: CCZA

Post autor: Kowal_ » śr wrz 13, 2006 12:22

phanteon pisze: Drugie pytanie to to wygłuszenie tymi matami?To ma sens?Chciałem 1 warstwę położyć, ale czy to ma sens??

pozdro
Ja właśnie zrobiłem sobie wygłuszenie pod Powerbassy i na prawdę jest sens. Gra sporo lepiej i do tego jest ciszej w aucie :P



Awatar użytkownika
phanteon
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2779
Rejestracja: pn sty 16, 2006 02:06
Lokalizacja: GDA

Post autor: phanteon » czw wrz 14, 2006 21:50

Witam Panowie. iwlkie dzieki za wszelkie info i zapraszam do drugiego tematu założonego-wiecie jak to jest-koncpepcja zmienia się z....ilością kasy ;-)

aaa..no i plusy dla każdego z was.

[ Dodano: Czw Wrz 14, 2006 21:54 ]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=63399

ZAPRASZAM i DZIEKI ZA WSZELKIE INFO



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości