Jak zamontować filtr przeciwzakłóceniowy?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Plewson
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 188
Rejestracja: sob cze 09, 2012 11:31
Lokalizacja: Barlinek

Jak zamontować filtr przeciwzakłóceniowy?

Post autor: Plewson » śr maja 07, 2014 21:06

Wcześniej miałem wzmacniacz MACa modelu nie pamiętam oraz tube JBL, a później pudło HERTZa, wzmacniacz u innych działał głośniki także więc to nie ich wina. Ta aktywna tuba to moja pierwsza "aktywna" ale tak samo u kumpla działa bez zarzutu a u mnie bzyczy i wydaje inne dziwne dźwięki. Tak powalla trafiłeś, Pionieer ale na innych radiach było to samo, pada więc możliwość że tamte mogły być felerne ale byłem ze swoim radiem u gościa który się tym zajmuje i podłączył je do swojego sprzętu i było ok. Także już mi ręce opadają. Ale spróbuje chyba jeszcze kupić ten filtr na czincze i podłączyć przed samą tubą.


PODPIS USUNIĘTY PRZEZ ADMINISTRATORA

Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Jak zamontować filtr przeciwzakłóceniowy?

Post autor: powalla » śr maja 07, 2014 21:33

Poczytaj o "brak masy na RCA" , a naprawa skończy się na 10cm kabelku który wala się pewnie po garażu . Przed wydawaniem kasy na "cudne filtry" , po prostu odpal google, poczytaj co masz sprawdzić i jak szybko i tanio to naprawić . Przedtem jeszcze dokładnie posprawdzaj i podokręcaj kable zasilające wzmacniacz w tym subwooferze , bo usterka właśnie zasilania (brak minusa na wzmacniaczu nawet na ułamek sekundy) spowodowała uszkodzenie radia i zakłócenia .



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości