Antena MK3

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Lipcio
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: ndz lis 17, 2013 16:16

Antena MK3

Post autor: Lipcio » sob lut 22, 2014 19:22

Witam
Panowie potrzebuje pomocy. Moja antena juz nie zbiera zadnych stacji i zamierzam kupic nowa badz uzywana, ale koniecznie chce oryginal a kompletnie nie wiem jak to sie nazywa:D Na allegro nic nie moge znalzc. Pomozcie prosze



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Antena MK3

Post autor: miś fazi » sob lut 22, 2014 21:54

To kolego nie antena , tylko sama stopka na dachu w którą jest wkręcany bat jest uszkodzona , w niej jest wzmacniacz , dosyć skomplikowany układ elektroniczny ( i nie daj się nabrać że te z hipermarketu są takie same , bo nie są ) jeśli masz uszkodzenie w oryginalnej stopce a nie masz innej oryginalnej , to rozbierz swoją i połącz kawałkiem kabelka styk bata ze stykiem kabla antenowego , ominiesz wtedy uszkodzony wzmacniacz i radio będzie działać , teraz mając uszkodzony wzmacniacz masz odbiór tylko z kabla antenowego który jest we wnętrzu auta , a wiesz jak buda ekranuje fale



Lipcio
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: ndz lis 17, 2013 16:16

Antena MK3

Post autor: Lipcio » sob lut 22, 2014 22:20

Tzn moze zle to ujalem. Antena zbiera mi tylko eske. Eska smiga wszedzie, raz szumi raz nie a reszte stacji tylko w niektorych miejscach w miescie.



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Antena MK3

Post autor: miś fazi » sob lut 22, 2014 22:30

No bo masz albo całkowicie walnięty wzmacniacz w stopce , albo nie ma wzmacniacz zasilania , są dwa typy zasilania , albo dodatkowym kabelkiem , stary typ , albo nowszy typ zasilany kablem antenowym z radia , tylko jeśli radio ma taką opcję inaczej trzeba zakładać separator , ale skoro było dobrze a jest źle to raczej wina wzmacniacza w stopce , lub jest ewentualność że masz skorodowane połączenie na kablu antenowym zaraz za stopką pod podsufitką , bo jest tam takie złącze



Melody HUZAR
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt maja 09, 2014 12:20

Antena MK3

Post autor: Melody HUZAR » pt maja 09, 2014 21:13

POMOCY,
Podczas mojej nieobecności w domu, moja dziewczyna zabrała golfa na myjnię automatyczną i nie złożyła anteny. Jak można się domyśleć, złamała się i to na samym początku. Pomóżcie co mam zrobić - gdzie najlepiej kupić cały zestaw antenowy?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości