[wzmacniacz] MAGNAT CLASIC 360 GLADIATOR

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

absalon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 16:08
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

[wzmacniacz] MAGNAT CLASIC 360 GLADIATOR

Post autor: absalon » wt wrz 05, 2006 16:48

Witam, jak w temacie prosze o opis jak podlaczyc do tego wzmaczniacza (nie mam zadnej instrukcji), dwoch glosnikow basowych (przednie drzwi) oraz glosnikow dwodroznych (podszybie) mianowicie jak podlaczyc glosniki z tyl wzmaczniacza i jak ustawic przelaczniki z przodu i czy musza byc dwie pary kabli z radja?
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony śr wrz 06, 2006 22:03 przez absalon, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: Łuki » wt wrz 05, 2006 17:08

nie rozumiem za bardzo co napisałeś, ale spróbuje rozszyfrować. Z tego co widze, to chcesz 6 głośników, tak ? Jeśli tak, to ciągniesz 2 komplety chinchów z radia (4 kable), chyba, że masz wyjście z radia na 2, no to oczywiście 2 kable (1 komplet) i na końcu, przed wzmacniaczem dajesz rozgałęźnik na 4. Przód musisz zmostkować jeśli chcesz tak podpiąć to (głośnik z drzwi z głośnikiem z podszybia). W sumie to tyle. Reszte podłączasz do wzmacniacza, ustawiasz na wzmacniaczu na 4 kanały (4CH)

PS
pomijam, że błędzie sobie rozplanowałeś cały system



absalon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 16:08
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: absalon » wt wrz 05, 2006 17:25

dzieki za szybka odpowiedz, troche zle to napisalem ale chodzi mi o cztery glosniki co do rozplanowania to nie mam za bardzo wyboru, narazie dwa basy do przednich drzwi i dwa dwodrozne na podszybie graja dobrze tylko ze chcialem wszystkie podlaczyc do wzmaczniacza bo tak podobno lepiej nie wiedzialem jak to podlaczyc w zmaczniaczu.



Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: Łuki » wt wrz 05, 2006 17:46

jeśli masz 4 głośniki, to nie ma problemu
podłącz woofery z drzwi jako tył, a te z podszybia jako przód - i po temacie :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości