Pomoc w doborze radia

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
CIENKII
Forum Master
Forum Master
Posty: 1275
Rejestracja: czw lis 30, 2006 20:07
Lokalizacja: FNW
Kontakt:

Pomoc w doborze radia

Post autor: CIENKII » sob sty 18, 2014 01:47

Potrzebna pomoc w doborze radia :)

Jakis czas temu posiadałem radio Alpine 9874R kupione nowka i sprzedane z autem czego bardzo załuje , radio miało wszystko czego potrzebowalem z opcji i jakosc była na takim poziomie ze wiecej mi nie potrzeba :) Audiofilem nie jestem ale lubie czasem mocniej ,,uderzyć'' a innym razem odpalic Lady Pank badz Perfekt na radiu ,,skrecic'' suba i volume zakrecic wyzej niz zwykle :)

Problemu by nie było gdybym mial zielone podswietlenie w aucie , kupił bym takie same :) Ale w srodku mam wszystko podswietlone na czerwono , elektryke szyb , elektryke lusterek , pokretła ciepła, nawiewów ogrzeania szyby ,licznik itp .

Jako ze nie chce ,,odkrecac'' spowrotem kolorow wole kupic radio pod kolor :)

Prosił bym o propozycje radii z czerwonym podswietleniem z nie gorszymi opcjami niz mialo poprzednie Radio Alpine 9874R ( http://www.audiophile.pl/p/1340_alpine_cde-9874r" onclick="window.open(this.href);return false; ) a dodatkowo fajnie gdyby miało mozliwosc wpinania pendrive ale z tyłu :) gdyby był pendrive na tyle nie koniecznie potrzebuje czytnik płyt .

Sam szukał bym klasycznej Alpiny bez mega wielkich pokreteł ale wielu znajomych mowi ze Alpina jest drozsza a tak samo a za mniejszą kase zagra Pioneer badz JVC a inni twierdza ze Kenwood .

Pod radio beda podłaczone dwa glosniki 16cm i dwa wysokotonowe bez wzmacniacza z ,,delikatnie'' wygloszonymi drzwiami , w bagazniku wzmacniacz ( jeszcze nie zakupiony ) i skrzynia wyliczona pod glosnik JBL GT5-12 z poprzedniego auta .

Czekam na propozycje :food: Z góry dzieki za pomoc .



Golf4444
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: czw sty 14, 2010 23:31
Lokalizacja: Krotoszyn/Wieruszów / Lodz

Pomoc w doborze radia

Post autor: Golf4444 » ndz sty 19, 2014 13:35

Może ten model ;)

http://allegro.pl/alpine-cda-9884-super ... 08259.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Golf IV 1.9 TDi 90ps + wtryski asv = 116 ps + soft = [b]140 ps 303 Nm. Highline[/b]

Awatar użytkownika
CIENKII
Forum Master
Forum Master
Posty: 1275
Rejestracja: czw lis 30, 2006 20:07
Lokalizacja: FNW
Kontakt:

Pomoc w doborze radia

Post autor: CIENKII » ndz sty 19, 2014 15:32

fajne fajne , tylko te niebieskie przyciski :( szkoda ze calosc nie ma podswietlenia na czerwono jak reszta .



Golf4444
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: czw sty 14, 2010 23:31
Lokalizacja: Krotoszyn/Wieruszów / Lodz

Pomoc w doborze radia

Post autor: Golf4444 » pn sty 20, 2014 10:53

Całość można ustawić w czerwonym jak tutaj ten sam model

http://allegro.pl/alpine-cda-9884-3rca- ... 52348.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Golf IV 1.9 TDi 90ps + wtryski asv = 116 ps + soft = [b]140 ps 303 Nm. Highline[/b]

Awatar użytkownika
CIENKII
Forum Master
Forum Master
Posty: 1275
Rejestracja: czw lis 30, 2006 20:07
Lokalizacja: FNW
Kontakt:

Pomoc w doborze radia

Post autor: CIENKII » pn sty 20, 2014 23:09

o i cos dla mnie :) dzieki wielkie kolego Golf4444, !



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości