Golf IV Car audio

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

ALBINERO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: śr mar 27, 2013 13:29

Golf IV Car audio

Post autor: ALBINERO » wt gru 17, 2013 03:27

Witam fachowców od car audio !!! Kupiłem Golfa IV 2002r. i mam pytanie dotyczące radia jakie w nim powinno być . dodam że ktoś włożył radio od Golfa 3 . Mam tam 2 kostki do radia . Jakie radio mam kupić i czy mogę kupić zestaw ze zmieniarką od Golfa 4 i czy to by działało plug & play ? . Nie mam książki i nie wiem jakie tam było , nie mam pojęcia co tam powinno być . Proszę o wszelkie podpowiedzi .Zależy mi na tym żeby to był oryginał jaki montowany był do tego auta.
Ostatnio zmieniony ndz mar 09, 2014 20:35 przez ALBINERO, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Jarek_NS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1886
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 19:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

Golf IV

Post autor: Jarek_NS » wt gru 17, 2013 10:44

Sprawdź kody wyposażenia w książce serwisowej, lub na wlepie w bagażniku.

Było wiele fabrycznych modeli które montowano w różnych latach. Roczniki 97-99 miały często radia z serii IV takie jak w MKIII tylko z podświetleniem czerwono niebieskim.
Montowana była też cała rodzina serii V (alpha, beta, gamma, delta), MCD, MFD i pewnie jeszcze więcej.
Ja bym na twoim miejscu zainteresował się MCD masz radio z CD i nawigacją 2din za około 200 pln.


Moje MK4 AXR+ Pakiet V6 MFD+FULL FIS EVOLO STP viewtopic.php?f=89&t=483752
Obrazek

ALBINERO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: śr mar 27, 2013 13:29

Golf IV

Post autor: ALBINERO » czw gru 19, 2013 01:53

Dziękuje za odpowiedż , sprawdzę te kody wyposażenia i dowiem się co tam było . Mam jeszcze jedno pytanie na Allegro są radia i zmieniarki CD oryginały do Golfa 4 co jest jeszcze potrzebne żeby to założyć do mnie i żeby działało ? Jakieś dodatkowe kable ?



ALBINERO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: śr mar 27, 2013 13:29

Golf IV

Post autor: ALBINERO » ndz lut 02, 2014 22:29

Więc kupiłem radio BETA 5 i zmieniarkę od POLO 2000r. Ze zmieniarki wychodzi kabel i podłącza się go do radia. W zmieniarce jest jest jeszcze jedno miejsce na wtyczkę z dwoma przewodami , na szczęście wyciąłem tą wtyczkę z instalacji od POLO i wpiąłem ją w kostkę zasilającą od radia . Wszystko gra i jest OK .



ALBINERO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: śr mar 27, 2013 13:29

Golf IV Car audio

Post autor: ALBINERO » ndz mar 09, 2014 20:37

Założone radio od Polo jest niby takie same ale coś jest niestety nie tak. Wyświetlacz słabo widać . Wyczytałem że to dlatego że od Polo jest to radio a tam jest zamontowane na innej wysokości i pod innym kątem na nie się patrzy. Czy to jest prawda ? czy można to jakoś zrobić czy tylko radio od Golfa pomoże ?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości