Sony xplod mex bt2600 vs Pioneer MVH 150Ul

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

ku95ki
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 109
Rejestracja: śr kwie 10, 2013 23:00
Lokalizacja: Katowice

Sony xplod mex bt2600 vs Pioneer MVH 150Ul

Post autor: ku95ki » wt lis 05, 2013 00:05

Siema. :)
Posiadam aktualnie radio Sony x-plod mex bt2600.
Radio jak i jakość dźwięku jest zadowalająca, jednak brakuje mi w nim wejścia na USB albo SD.
Myślę nad zmianą radia głównie pod tą kategorią, radio które chciałbym włożyć to Pioneer mvh 150Ul.
Pytanko do was, nie biorąc pod uwagę funkcjonalności radia. Opłaca się zmienić tego sonego na pioneer'a ?
Chodzi mi tutaj oto, czy nie stracę na jakości dźwięku, która jak dla mnie jest teraz zadowalająca ?
Miał ktoś styczność z oboma radiami, które lepiej pociągnie ? Na którym dźwięk jest czystszy i przyjemniejszy dla ucha ?
Wiadomo nie są to nie wiadomo jakie radia, ale ja też nie jestem audiofilem, cenie sobie po prostu to, żeby grało w miarę czysto i jak trzeba głośno (tyle na ile pozwalają głośniki, heh).



bogib184
Forum Master
Forum Master
Posty: 1441
Rejestracja: czw gru 31, 2009 17:50
Lokalizacja: Pułtusk/Maków Mazowiecki
Kontakt:

Re: Sony xplod mex bt2600 vs Pioneer MVH 150Ul

Post autor: bogib184 » wt lis 05, 2013 18:08

Na ile pozwola glosniki? Chyba odwrotnie... Kazde radio jest za slabe, no chyba, ze nie zadales sobie trudu, zeby dowiedziec sie, dlaczego glosniki pod radiem pierdza. Podpowiem, ze to radio "nie daje rady", a nie glosniki.

Urzywasz mp3, wiec nie odczujesz pogorszenia, bo samo mp3 jest nedzne.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości