[głośniki mk2] Jakie glosniki w miejsce oryginalnych ??

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Gashkas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt mar 21, 2006 14:28
Lokalizacja: OKlahoma City
Kontakt:

[głośniki mk2] Jakie glosniki w miejsce oryginalnych ??

Post autor: Gashkas » wt sie 29, 2006 18:07

Witam! Jak w temacie, potrzebuje glosniki do podszybia i do tylu, bo oryginalne nie daja juz zbytnio rady gdy daje sie glosniej muze ... Co polecacie kupic niezbyt drogiego z Allegro ?

PS. Kumpel mowil ze moze jak zmienie radio to beda inaczej graly ... Bo mam stare fabryczne jeszcze ...
Ostatnio zmieniony śr wrz 06, 2006 22:28 przez Gashkas, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
Lukassso
Forum Master
Forum Master
Posty: 1366
Rejestracja: ndz lut 19, 2006 19:42
Kontakt:

Post autor: Lukassso » wt sie 29, 2006 18:51

Stare fabryczne nigdy po tylu latach dobrze nie beda grały. Ja polecam Boschmanny. Sa niedrogie a jakość ich jest dobra. Fajnie graja. Ale to tylko moja sugestja. Może ktoś będzie miał lepsze propozycje.


Obrazek

Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

Post autor: Fredi88 » wt sie 29, 2006 19:35

Lukas90b pisze:Ja polecam Boschmanny.
zaraz poleci stos odp jakie to sa szmelce :D ja sie nie wypowiadam bo nie mialem.

Jezeli chcesz w fabryczne miejsca to kup sobie glosniczki firmy mivoc. Dobre jakosciowo i w miare tanie. Mimo wszystko polecalbym wygluszenie drzwi, panele z mdfu na 165 glosniki i tweetery w podszybie. To ci juz jako tako zagra. Potem mozesz uzupelnic o wzmaka i suba w bagazniku i jest calkiem przyjemnie.
Gashkas pisze:Kumpel mowil ze moze jak zmienie radio to beda inaczej graly ... Bo mam stare fabryczne jeszcze ...
no to druga sprawa... do 250 zl wyrwiesz przyzwoite radio na cd



Awatar użytkownika
Lukassso
Forum Master
Forum Master
Posty: 1366
Rejestracja: ndz lut 19, 2006 19:42
Kontakt:

Post autor: Lukassso » wt sie 29, 2006 20:01

Aha no to brat dokonal złego wyboru. Jak Będe miał nastepna furkę to dziadek kochany mi na na dobre car audio (jedna emeryturka i nagłośnienie + radio jak marzenie :D) :bajer: :grin: PozdrooVWka


Obrazek

Awatar użytkownika
Gashkas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt mar 21, 2006 14:28
Lokalizacja: OKlahoma City
Kontakt:

Post autor: Gashkas » wt sie 29, 2006 20:09

To tak ... Wlasnie szukam rowniez radia do ok 500 pln i mysle nad Pionkiem 4800.
Suba jakiegos w bagazniku juz mam ;)
Wiem ze wygluszenie drzwi to dobra inwestycja ale znowu trza troche $$ wydac ... Dlatego narazie szukam czegos w podszybie i ewentualnie tyl ... Dwudrozne, jednodrozne ... ? Co lepiej wziasc ? Moze jakies konkretne linki (np Allegro)... ?

To by bylo chyba na tyle ......... :D



Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

Post autor: Fredi88 » wt sie 29, 2006 20:13

to lepiej kup tansze radio a zajmij sie drzwiami i wsadz w nie 165! Lepiej ci to zagra niz niewiadomo jakie radio i szmelcowate glosniki porozwalane po calym aucie. Zreszta poczekaj na tych ktorzy sie na CA znaja... ;) oni ci to porzadnie wytlumacza



Awatar użytkownika
Gashkas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt mar 21, 2006 14:28
Lokalizacja: OKlahoma City
Kontakt:

Post autor: Gashkas » wt sie 29, 2006 20:16

Fredi88 pisze:to lepiej kup tansze radio a zajmij sie drzwiami i wsadz w nie 165! Lepiej ci to zagra niz niewiadomo jakie radio i szmelcowate glosniki porozwalane po calym aucie. Zreszta poczekaj na tych ktorzy sie na CA znaja... ;) oni ci to porzadnie wytlumacza
Wiem ze jest lepsze ... Ale gdzie ja znajde w okolicy kogos kto mi to zrobi, bo sam sie nie bede z tym pieprzyl ... :kac: Warsztatu CA raczej tez nigdzie blisko nie ma ... :\



Awatar użytkownika
Lukassso
Forum Master
Forum Master
Posty: 1366
Rejestracja: ndz lut 19, 2006 19:42
Kontakt:

Post autor: Lukassso » wt sie 29, 2006 20:20

Fredi88 pisze:oni ci to porzadnie wytlumacza
Dobrze gada!! :bigok:


Obrazek

Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

Post autor: Fredi88 » wt sie 29, 2006 23:58

Gashkas, nie rob z siebie takiej ofiary, jakbys mial 2 lewe z czego jedna krotsza :helm:

kupujesz cos do wygluszenia, sciagasz boczki (2 minuty! wiem bo odkrecalem!) i nakladasz app czy tam tasme dekarska. Potem mozesz kupic gotowe panele z mdfu jak nie chce ci sie robic http://www.powe.com.pl/product_info.php ... ucts_id/99 55 zl ;) i masz juz wszystko gotowe aby wrzucic glosniki 165 ;)



Awatar użytkownika
Gashkas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt mar 21, 2006 14:28
Lokalizacja: OKlahoma City
Kontakt:

Post autor: Gashkas » śr sie 30, 2006 01:58

Fredi88 pisze:Gashkas, nie rob z siebie takiej ofiary, jakbys mial 2 lewe z czego jedna krotsza :helm:

kupujesz cos do wygluszenia, sciagasz boczki (2 minuty! wiem bo odkrecalem!) i nakladasz app czy tam tasme dekarska. Potem mozesz kupic gotowe panele z mdfu jak nie chce ci sie robic http://www.powe.com.pl/product_info.php ... ucts_id/99 55 zl ;) i masz juz wszystko gotowe aby wrzucic glosniki 165 ;)
wiem, tez sciagalem ;] pod tym jakas folia czy cos takiego tam jeszcze oryginalnego bylo ... trza by to zerwac chyba ...
panele moge kupic, musze wtedy wyciac otwory w bokach ...
nawet nie wiem ile tej maty kupic i co wszystko okleic trzeba ... :P

edit:
bylby dobry komplet hertz dsk 165 np do tego? czy moze cos w innym przedziale cenowym ... ?



malolat
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 600
Rejestracja: pn lut 07, 2005 17:41
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Post autor: malolat » śr sie 30, 2006 11:57

jedna rolka tasmty dekarskiej (chyba 10m)x 30 cm wystarczty:) w castoramie kolo 60-70 pln



Awatar użytkownika
Gashkas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt mar 21, 2006 14:28
Lokalizacja: OKlahoma City
Kontakt:

Post autor: Gashkas » śr sie 30, 2006 16:30

malolat pisze:jedna rolka tasmty dekarskiej (chyba 10m)x 30 cm wystarczty:) w castoramie kolo 60-70 pln
a pasta gluszaca z allegro tez by sie nadawala ... ? bo mam za daleko do castoramy zeby po kilka mat jechac ...



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » śr sie 30, 2006 16:42

Kupisz ją w prawie każdym składzie budowlanym, a nie tylko w obi castoramie itp..Są taśmy Soundal popytaj w sklepie z farbami ,bo dystrybutorzy co wożą silikony do sklepów napewno by ci przywieżli.Pogadaj ze sprzedawcą w sklepie powiedz co chcesz,a on ci sprowadzi( 50 zł za rolkę to ok 10 zł zysku dla sprzedawcy) i wszyscy będą zadowoleni.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości