[radio] Problem z radiem VW Alpha

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

stuwa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw sie 10, 2006 00:06
Lokalizacja: Łeba

[radio] Problem z radiem VW Alpha

Post autor: stuwa » sob sie 26, 2006 20:31

Witam! Wiem że ten problem był już przerabiany, wyszukałem na forum tematy traktujące o tym problemie, jednak nie wszystko jest dla mnie jasne- ośmielam sie wiec spytać.
Chodzi o wymontowanie fabrycznie zamontowanego radia VW Alpha. Nie mam specjalnych chwytaków, chciałbym zrobić to "domowym" sposobem ale tak aby nic nie uszkodzic. Wyczytałem że nalezy Wsadzic dwa śrubokręty w jakies dziurki i cos tam odgiąc. Moje pytanie brzmi w które dziury bo jest ich kilka i jak dokładnie to zrobić. Załączam zdjęcie mojego radia, najlepeij jakby ktos kto już demontował radio zaznaczył na tym zdjęciu gdzie co włożyć. Z góry dziękuje za pomoc.

Obrazek
Ostatnio zmieniony śr wrz 06, 2006 22:46 przez stuwa, łącznie zmieniany 2 razy.



demobil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: wt sie 15, 2006 14:50
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: demobil » sob sie 26, 2006 21:41

A ja podłącze się pod ten wątek :) ... a chodzi mi o to jak sie ustawia i zapisuje stacje radiowe na takim radyjku?

Z góry dzięki :)



stuwa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw sie 10, 2006 00:06
Lokalizacja: Łeba

Post autor: stuwa » sob sie 26, 2006 21:43

demobil pisze:A ja podłącze się pod ten wątek :) ... a chodzi mi o to jak sie ustawia i zapisuje stacje radiowe na takim radyjku?

Z góry dzięki :)
Aby wyszukac stacje naciskasz pokrętło regulacji głośności, aby zapisac stacje przytrzymujesz kilka sekund przycisk z numerem na którym chcesz zapisac stacje.



demobil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: wt sie 15, 2006 14:50
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: demobil » sob sie 26, 2006 21:48

Z wciskaniem pokrętła to jakoś sam wpadłem ... ale z tym zapisaniem miałem problem :) ide zaraz sprawdzić czy to az takie proste :P

I dzieki :)



Awatar użytkownika
bialek83
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wt sty 24, 2006 23:38
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: bialek83 » sob sie 26, 2006 23:55

Aby wyjąć radio należy wsunąć blaszki w szpary pomiędzy plastikami (patrz foto) blaszki możesz zrobic samemu dokładnych wymiarów nie pamiętam ale szeroka musi byc koło 1,5 cm a długa około 12 cm.
pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości