JVC KD-AVX2 ogladanie filmów na postoju...

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Cookiemonster
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 724
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 12:19
Lokalizacja: Dabrowa górnicza

Post autor: Cookiemonster » pn paź 20, 2008 19:10

Slavwek.ie - nakierował dobrze.


Kłamca z dwumetrowymnosem !

Slavwek.ie
Forum Master
Forum Master
Posty: 1280
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 17:21
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: Slavwek.ie » wt paź 21, 2008 18:02

W manualu masz jasno napisane, że jest to jasno zielony kabelek. Jeśli masz takowy, to podłącz go do obudowy radia i nie kombinuj z + bo posypią się kolejne posty typu "zaiskrzyło i radio nie działa :( "
Pamiętaj, że jeśli podłączysz do masy a miało by być odwrotnie, to nic się nie stanie...



Awatar użytkownika
zwirus
Wodzu
Wodzu
Posty: 417
Rejestracja: czw paź 13, 2011 17:57
Lokalizacja: Dębica

JVC KD-AVX2 ogladanie filmów na postoju...

Post autor: zwirus » pn sie 19, 2013 19:37

Trochę odkopałem temat moje radio to jvc kw-avx730 i mam takie pytanie co do kabli bo u mnie są jakoś inne oznaczenia, żeby oglądać filmy podczas jazdy to muszę ten zielony podpiąć pod masę jak pisze wcześniej? i nie wiem do czego służy ten fioletowy i brązowy który wychodzi luzem od wtyczki, wie ktoś może o co chodzi i pomoże ?


Obrazek



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

JVC KD-AVX2 ogladanie filmów na postoju...

Post autor: powalla » pn sie 19, 2013 21:18

Brązowy do wyciszania jak dzwoni telefon ...kiedyś jak były zestawy samochodowe to OK , a teraz go zaizoluj i tyle . Fioletowy podłączasz pod plusa żarówki lampy cofania ...ot włączasz wsteczny i jak masz kamerkę , to radio przełącza się na widok z tej kamerki .

Wszystkie te rewelacje znalazłem w 15s w > http://a248.e.akamai.net/pix.crutchfiel ... AVX730.PDF" onclick="window.open(this.href);return false; str 75 :bajer:



Awatar użytkownika
zwirus
Wodzu
Wodzu
Posty: 417
Rejestracja: czw paź 13, 2011 17:57
Lokalizacja: Dębica

JVC KD-AVX2 ogladanie filmów na postoju...

Post autor: zwirus » pn sie 19, 2013 22:15

powalla, ok dzięki teraz już wszystko wiem, a instrukcję miałem ale co nieco tylko rozkminiam :bajer:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości