Głośniki z Golfa 3 do Passata B5

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

bilinsky
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn wrz 05, 2011 23:57

Głośniki z Golfa 3 do Passata B5

Post autor: bilinsky » pn sie 12, 2013 18:46

Witam!

Szukam przejściówki do głośników z Golfa 3 (złącza takie jak na zdjęciu http://img14.tablica.pl/images_tablicap ... djecia.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;) żeby podpiąć je pod wtyczkę z tylnych drzwi Passat B5. Proszę o pomoc, obszedłem już wszystkie sklepy tego typu w moim mieście i nic nie znalazłem, czy ktoś z Was wie jakie to są wtyczki i mógłby mi pomóc wskazując je? Z góry dziękuję i pozdrawiam!



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Głośniki z Golfa 3 do Passata B5

Post autor: powalla » pn sie 12, 2013 22:18

Kup normalne żeńskie samochodowe konektory ,ściśnij je kleszczami , tak żeby ciasno weszły na wystające bolce w tych gniazdach , potem owiń je taśmą lub nasuń termokurczliwe otuliny żeby przypadkowo się nie zwarły i po sprawie.



bilinsky
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn wrz 05, 2011 23:57

Głośniki z Golfa 3 do Passata B5

Post autor: bilinsky » wt sie 13, 2013 10:02

Wolałbym to zrobić należycie, po bożemu, bo nie mam w tych sprawach bladego pojęcia



Awatar użytkownika
Gawior
Forum Master
Forum Master
Posty: 1807
Rejestracja: śr lip 15, 2009 21:38
Lokalizacja: Częstochowa

Głośniki z Golfa 3 do Passata B5

Post autor: Gawior » wt sie 13, 2013 19:43

Ale jak zrobisz to na wsuwkach zaizolowanych i nie odwalisz fuszerki, to będzie należycie.
Zawsze można uzyć takie urządzenia jak lutownica.

Co do samych złącz w głośnikach, to po sklepach nie szukaj. Szkoda czasu, bo często nie trzymają wtyczek, przejściówek z oryginalnych instalacji ( chyba, że mogą sprowadzić ).
Prędzej znajdziesz przejściówkę na wtyczkę po stronie instalacji na zwykłe wsuwki, niż odwrotnie. W sumie nawet nie wiem czy istnieją takie w sprzedaży.
Lepiej podjedź na szrot, gdzie mają jeszcze auta w całości z obcęgami, czy czymś do ucięcia. Utniesz wtyczki z instalacji samochodowej i tyle.


Moja dorożka - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=325090
Alpine Fantomface CDA-7897->Audio Art 200MS->DLS UR36S (UR2,5 i UR1)->woofer Focal K2P, Rodek R4100A2->STX 8" 23L@35Hz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości