Peiying Alien PY-BA250X

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

MasterLowe
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: czw lip 05, 2012 20:45

Peiying Alien PY-BA250X

Post autor: MasterLowe » wt kwie 09, 2013 00:02

Peiying Alien PY-BA250X
Miał ktoś?
Opinie?
Warto taki sprzęcik kupić?



Awatar użytkownika
eRBe_
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: czw sty 31, 2013 02:01
Lokalizacja: Łódź

Peiying Alien PY-BA250X

Post autor: eRBe_ » wt kwie 09, 2013 14:25

Tak naprawdę zależy czego wymagasz od sprzętu - czy ma to tylko jakoś umilać podróż czy idziesz w naprawdę dobrą jakoś dźwięku. Jaki masz budżet, wymagania? Sprzęt ma być nowy czy używany też wchodzi w grę?


eRBe Detailing Łódź - wszystko co najlepsze dla Twojego samochodu!

MasterLowe
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: czw lip 05, 2012 20:45

Peiying Alien PY-BA250X

Post autor: MasterLowe » wt kwie 09, 2013 15:54

Ma to być subwoofer, na pewno nie tuba. Noi oczywiście do tego ewentualny wzmacniacz, bo do tego suba(Peying), jako, że sub aktywny chyba wzmak nie jest potrzebny(tak mi się wydaje).

Zestaw tylko nowy, nie używka noi 400-500zł max.. (bez okablowania - tylko sub i ewentualny wzmak, jeśli potrzebny)

Ten subek narazie grałby z oryginalnymi głośnikami vw, ale nie wykluczam, że za rok, dwa nie wstawie jakieś hertze, czy coś. Na dzień dzisiejszy ma ten subek uzupełnić bass w aucie, by ładnie się po całości auta rozchodził.

Jakość proporcjonalna do ceny. - to ważne jest dla mnie



golfcourse
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pn sie 13, 2012 14:09

Peiying Alien PY-BA250X

Post autor: golfcourse » pn kwie 15, 2013 10:28

przy takim budżecie(nie za dużym). Ten sub będzie ok. Na pewno w przedziale tych raczej niskich cen produkty peiyinga dają radę. Na pewno nie przepłacisz.



Awatar użytkownika
Gawior
Forum Master
Forum Master
Posty: 1807
Rejestracja: śr lip 15, 2009 21:38
Lokalizacja: Częstochowa

Peiying Alien PY-BA250X

Post autor: Gawior » czw kwie 18, 2013 12:27

Jak szukasz czegoś nowego, to za bardzo wyboru nie masz. Jest to kolejny sprzęt z serii "buczydło".

Może zastanów się jednak nad używanymi gratami, bo możesz coś lepszego kupić za te pieniądze.
Wykluczając uszkodzenia z winy użytkownika, bo na takie gwarancja też nie działa, to czasem prędzej może paść nowy chiński sprzęt, niż używany paroletni przyzwoity wzmacniacz.


Moja dorożka - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=325090
Alpine Fantomface CDA-7897->Audio Art 200MS->DLS UR36S (UR2,5 i UR1)->woofer Focal K2P, Rodek R4100A2->STX 8" 23L@35Hz

Awatar użytkownika
dca
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: ndz mar 31, 2013 13:53

Peiying Alien PY-BA250X

Post autor: dca » wt kwie 23, 2013 11:25

Peiying Alien PY-BA250X to prosta i tania konstrukcja. Mimo wszystko jeśli się to z głową ustawi to 90% fanów łupania będzie zadowolona. Dość efektywny głośnik i dwa rodzaje podłączenia hi oraz chinch sprawiają, że jego instalacja jest prosta. Z pewnością sprawdzi się z Polo czy Golfie 4. Sam byłem zaskoczony.

Zazwyczaj większym problemem jest jakość samej muzyki mp3, którą tak ludzie namiętnie pakują na pendrive czy jakość radia i kabli niż sprzętu typu wzmak czy subwoofer.



antoz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz maja 26, 2013 13:20

Re: Peiying Alien PY-BA250X

Post autor: antoz » ndz maja 26, 2013 20:21

Gawior pisze:Jak szukasz czegoś nowego, to za bardzo wyboru nie masz. Jest to kolejny sprzęt z serii "buczydło".

Może zastanów się jednak nad używanymi gratami, bo możesz coś lepszego kupić za te pieniądze.
Wykluczając uszkodzenia z winy użytkownika, bo na takie gwarancja też nie działa, to czasem prędzej może paść nowy chiński sprzęt, niż używany paroletni przyzwoity wzmacniacz.
Pojęcie względne i kwestia niefarta: kiedyś kupiłem używkę pioneera - pograła ze 3 miechy i kaput. Od tamtej pory wolę wydać kasę na nowy sprzęt na gwarancji. aktualnie jakiś czas mam peiyinga i nic się nie dzieje. Co do jakości dźwięku, to nie ukrywajmy - najpierw bym musiał całkowicie brykę wyciszyć żeby słyszeć niuanse:)



Awatar użytkownika
dan124
_
_
Posty: 479
Rejestracja: wt sie 22, 2006 12:16
Lokalizacja: wawa

Peiying Alien PY-BA250X

Post autor: dan124 » ndz maja 26, 2013 23:31

Chyba nie na tym sprzęcie



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 48 gości