Rozmiar skrzynki. Jeszcze raz bo temat usunieto

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

brzoza2611
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: ndz mar 04, 2012 22:50
Lokalizacja: Górczyna. /Szlichtyngowa/ Wschowa

Rozmiar skrzynki. Jeszcze raz bo temat usunieto

Post autor: brzoza2611 » śr gru 05, 2012 22:28

Witam mam taki problem ,ze kupiłem tube po bardzo okazyjnej cenie i chciałbym wykorzystac tylko jej głosnik no własciwe dwa i zrbic z nich skrzynie . Ale ze sie na tym nie znam mam nadzieje ze mi pomozecie ; ) moc głosika to 200 watt i 100 rms. 8 ohms-ów ;d pasmo przenoszenia od 25 do 25000 HZ i 90 DB , wiecej nie napisali. A ta tuba to ravelland orbit. 20 zł to chyba nie duzo. ; ) Nie jestem jakis bardzo wymagajacy wiec chodzi mi o przybliozone rozmiary. Długosc szerokosc i wysokosc ; ) chce ją zrobic z mdf' I jeszcze pytanie skrzynia ma z boku głosnik i tweeter . montowac je w skrzyni ? :bajer:

I tak przy okazji co sądzice o wzmaku alpina mpr-f300?
Chce wymiary boków skrzynki ; ) i co zrobic z tym tweeterem i sredniotonowym głosnikiiem? Montowac je jak jest taka opcja ? :goof:


'Bóg dał człowiekowi nogi po to żeby mógł dojść tam, gdzie na glebie nie wjedzie.'
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 2#p5506952" onclick="window.open(this.href);return false; zajrzyj ;)

Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Rozmiar skrzynki. Jeszcze raz bo temat usunieto

Post autor: powalla » śr gru 05, 2012 23:14

Chłopie nie miałeś matematyki w szkole? Nie umiesz przeliczyć 40L na wymiary boków ? Nie ośmieszaj się ..i nas przy okazji !



Zablokowany

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości