[Mk3] Jak podlaczyc glosniki w przednich drzwiach do radia?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Lewyy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: wt lis 01, 2005 12:19
Lokalizacja: łódzkie

[Mk3] Jak podlaczyc glosniki w przednich drzwiach do radia?

Post autor: Lewyy » wt sie 08, 2006 18:24

Witam,

Mam tylko dwa glosniki w mk3 (jeden nad prawym nawiewem a drugi nad lewym). Chcialbym podlaczyc tez dwa glosniki, ktore sa w drzwiach do radia, ale niestety nie mam zadnych przewodow pociagnietych od drzwi do radia... Tam gdzie powinny isc kable (z drzwi do auta) mam zaslepki... Czy musze rozbierac caly kokpit zeby poprowadzic kable do radia czy mozna je jakos wsunac czy cos?

Z gory dzieki,
pozdrawiam.



Awatar użytkownika
baklazan
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: sob gru 25, 2004 02:17
Lokalizacja: jaworzno
Kontakt:

Post autor: baklazan » wt sie 08, 2006 19:22

nie wiem dokladnie jak w mk3 ale w mk2 okrecilem to co jest nad kolanami kierowcy i pasazera (w sumie 4 srobki od dolu) i mozna bylo przy odrobinie zdolnosci maualnych sobie poradzic, jest tam w sumie sporo przestrzeni ;)


kto szybko jedzie tego wolno niosa

greg

Post autor: greg » wt sie 08, 2006 19:58

nie musisz rozbierać całego kokpitu - z prawej wykręcisz tylko schowek - wtedy ładnie będziesz mógł pociągnac kabelki a zlewej tą dolną osłonę.
Obrazek
nastepnie przeciągasz przewody od radia do słupków (masz wykręcone powyższe rzeczy więc łatwo), w słupkach skoro nie masz instalacji masz wklejone zaslepki - robisz otworki - przepychasz kabelki , zdejmujesz zaślepki głośników i masz kable w drzwiach, przykręcasz głośniki, zakąłdasz maskownice.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości