PHATBOX Digital Media (Phatnoise)

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
guzal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pn paź 01, 2012 17:33

PHATBOX Digital Media (Phatnoise)

Post autor: guzal » pn paź 22, 2012 17:29

Witam!
Niedawno nabyłem autko VW w którym zamontowane jest radio VW NAVI MFD oraz Phatbox (zamontowany w bagażniku).
W zestawie do tego dostałem: Kadridż, port, ładowarkę, kable. Nie mam natomiast żadnego oprogramowania do tego, które wydaje mi się że powinno być.
Ogólnie to w ogóle mi to nie chodzi, nie odtwarza muzyki, słychać czasem jakieś gadanie, krótkie urywane kawałki itp... :?
Po podłączeniu do komputera widać dwa różne dyski : PHDTA i PHTSYS, w tym jakieś dziwne pliki, troche muzyki. Za bardzo nie wiem co z tym zrobić???
Może ktoś z forum spotkał się z tym urządzeniem i wie jak to obsługiwać, odtwarzać i dodawać muzykę?



Awatar użytkownika
Kill3ill
TestfarheR
TestfarheR
Posty: 270
Rejestracja: sob cze 14, 2008 19:03
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

PHATBOX Digital Media (Phatnoise)

Post autor: Kill3ill » wt paź 23, 2012 14:50

Szukanie w google nie boli, wręcz się przydaje.

Tu masz strone producenta PHATNOISE, znajdziesz tam dział DOWNLOAD w którym masz oprogramowanie do obsługi tego urządzenia. Jeszcze jak poszukasz znajdziesz instrukcję obsługi w formacie .pdf

P.S.
Wyszukanie trwało 10min


Not 4 Movi'n Just 4 Crusi'n
Obrazek

Awatar użytkownika
guzal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pn paź 01, 2012 17:33

PHATBOX Digital Media (Phatnoise)

Post autor: guzal » wt paź 23, 2012 16:03

To co podałeś już wcześniej znalazłem i próbowałem z tym odpalić. Niestety nie działa poprawnie.
Za pomocą programu ze strony producenta coś tam udało mi się wrzucić na DMS ale po załadowaniu kadridża radio nie widzi zmieniarki (wcześniej ją wykrywał). Na phatboxie mrugają tylko diody :otepienie: Wgrałem odpowiedniego firmweara, sprawdziłem kable itp. - nic nie pomogło. Może ktoś ma jeszcze jakąś podpowiedż?



1robert
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt lip 04, 2008 22:08
Lokalizacja: Opole

Re: PHATBOX Digital Media (Phatnoise)

Post autor: 1robert » wt paź 14, 2014 10:26

Witam
Tez mam takie urządzenie jednak mam tylko sam moduł i kadridge (dysk) - ogólnie działa ale chciałbym zmienić zawartość dysku bo mam inny gust niż niemiec który autem kiedyś jeździł.
czy da się to jakoś podłączyć do komputera żeby coś innego wgrać niż to co jest - czy może jest jakaś przejściówka.
strona phatnoise jakby nie działa .. mamy 2014 może coś się zmieniło - może by się ktoś podzielił dokumentacją..

ok strona jest US a nie com -coś znalazłem
czyli: phatnoise.us



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości