Hellp!!!!Gdzie kupic dystanse (mk3)

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » pn lip 31, 2006 23:45

zygo pisze:ku_bi nie spinaj sie tak. nic ci nie zarzucam tylko chcialem sie dowiedziec szczegolow. juz sie pogodzilem z tym ze stracilem te pieniadze i nie mam ochoty robic wielkiego zamieszania o 50zl. tylko po prostu kliknalem w link do tych paneli ktory byl w twoim podpisie i je kupilem a ze nic z tego nie wyszlo to trudno, jakos to przezyje. myslalem ze to ty je sprzedawales a to by bylo troche nie w porzadku ale jesli nie to ok. bez niepotrzebnych spiec.


a moze mi ktos cos powiedziec na temat tych paneli z powe? bylbym bardzo wdzieczny
a ja Ci mowie, ze jesli faktycznie tak bylo to idz to wyjasnic na policje i niebedzie żadnych niedomówien, niewazne jak kwota była...



Awatar użytkownika
Dj Darecki
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2252
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 18:08
Lokalizacja: NEB-raska
Kontakt:

Post autor: Dj Darecki » wt sie 01, 2006 00:28

Witam
ku_bi pisze:Dj Darecki, bedziesz musiał zeszlifowac troche krawedzie tak by tapicerka dobrze weszła, ale to juz przy pasowaniu tapicery sam zobaczysz
Krawędzi nie szlifowałem tylko tapicerke ostro podciołem żeby dobrze weszła.
Jakiś miesiąc temu zrobiłem prawą strone i teraz wiem jakich blędow nie robić :bigok:
Np. musiałem zrobić spore wgłębienie na dole gdzie był największy otwór bo tapicerka nie chciała dolegać
widze ku_bi, nie musiałeś tego robić ? masz może inną tapicerke ? bez schowka?
J3L3N pisze:zygo, co mi mozna powiedziec? kupujesz i masz gotowe:) tylko przykrecasz monujesz glosnik i jezdzisz:) Niema co gadac:)
Oj nie takie to proste trzeba sporo podciąć tapicerki żeby dobrze spasować wszystko
wrr


Pozdro


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=252216][size=142][b][u]>>>VR6 US Mexicanos<<<[/size][/b][/u][/url]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=122620][size=142][b][u]>>>Black 1.9TD<<<[/size][/b][/u][/url]


[img]http://img4.imageshack.us/img4/148/podpis1.jpg[/img]

ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » wt sie 01, 2006 07:24

Dj Darecki pisze:Krawędzi nie szlifowałem tylko tapicerke ostro podciołem żeby dobrze weszła.
Jakiś miesiąc temu zrobiłem prawą strone i teraz wiem jakich blędow nie robić
Np. musiałem zrobić spore wgłębienie na dole gdzie był największy otwór bo tapicerka nie chciała dolegać
widze ku_bi, nie musiałeś tego robić ? masz może inną tapicerke ? bez schowka?
mam taką sama tapicerkę, z kieszeniami. prawa strone mocniej podciałem, lewa juz troszke mniej bo podszlifowałem dystanse.



dred1975
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: sob lis 26, 2005 14:57
Lokalizacja: Konin

Post autor: dred1975 » wt sie 01, 2006 09:36

Ja tez zamówiłem dystanse od DreamCarAudio i sie ich nie doczekałem a pisało do mnie juz kilka osób w tej sprawie bo powpłacali siano i nic nie dostali



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » wt sie 01, 2006 17:15

zygo pisze:ku_bi przepraszam za bezpodstawne pomowienia. nie chcialem zeby to tak wyszlo.


dred1975 i co zglaszales to gdzies czy tylko do allegro?? ja zglosilem do allegro ale jaka skiepska reakcja z ich strony. pozdrawiam
wiesz co dzisiaj gadaem z kumplem co to sprzedawał, obiecał to wyjasnic i napisac dzisiaj na forum, podesłalem mu linka do tematu, ale na to co on zrobi nie mam wiekszego wpływu...
A jesli chodzi o allegro to oni większość spraw zlewaja....



dred1975
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: sob lis 26, 2005 14:57
Lokalizacja: Konin

Post autor: dred1975 » czw sie 03, 2006 20:13

tak zgłosiłem ale tak jak napisałes zero reakcji wiec sobie odpusciłem pozatym chciałem wysyłke za pobraniem wiec nie wpłacałem siana na konto temu komus imnie to tak nie boli :bigok:



powgreg
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: sob paź 02, 2004 10:48
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: powgreg » czw sie 03, 2006 22:33

zygo pisze:ku_bi nie spinaj sie tak. nic ci nie zarzucam tylko chcialem sie dowiedziec szczegolow. juz sie pogodzilem z tym ze stracilem te pieniadze i nie mam ochoty robic wielkiego zamieszania o 50zl. tylko po prostu kliknalem w link do tych paneli ktory byl w twoim podpisie i je kupilem a ze nic z tego nie wyszlo to trudno, jakos to przezyje. myslalem ze to ty je sprzedawales a to by bylo troche nie w porzadku ale jesli nie to ok. bez niepotrzebnych spiec.


a moze mi ktos cos powiedziec na temat tych paneli z powe? bylbym bardzo wdzieczny
Trzeba odkręcic kieszeń od tapicerki i powiększyć otwór w dykcie (warto ten otwór powiększyć nawet jaki nie montujemy paneli mdf głośniki zagrają trochę lepiej)
Obrazek
wycinamy dyktę tak by zostały otwory mocujące kieszeń!!
Obrazek
następnie w plastikowej kieszeni wycinamy ten rant do którego mocuje się głośnik (nie będzie on już potrzeby bo głośnik montujemy bezpośredno do mdfu, przy wycinaniu trzeba uważać by nie wyciąc przy okazji zatrzasków mocujących siatkę.
Pełny opis montażu z fotkami wkrótce na stronce.
i fotka naszego dystansu
Obrazek

Robiąc samemu dystans trzeba pamiętać że pierścień musi wejść w otwór w kieszeni bo inaczej będzie sporo rzeźbienia w plastiku kieszeni (czyli max 167- 169mm średnicy)

Dla forumowiczów na hasło "vwgolf.pl" 15% rabat na dystanse golf3 (tylko przez sklep)



Awatar użytkownika
Dj Darecki
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2252
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 18:08
Lokalizacja: NEB-raska
Kontakt:

Post autor: Dj Darecki » czw sie 03, 2006 23:31

powgreg pisze:następnie w plastikowej kieszeni wycinamy ten rant do którego mocuje się głośnik (nie będzie on już potrzeby bo głośnik montujemy bezpośredno do mdfu, przy wycinaniu trzeba uważać by nie wyciąc przy okazji zatrzasków mocujących siatkę.
No ja rantu nie wycinałem tylko lekko podciełem od dołu żeby sobie zostawić oryginalne mocowanie :)
I teraz sobie myśle że to był błąd. Teraz żeby się dostać do głośników żeby je odkręcić będe musiał zdejmować tapicerke !wrr a co za tym idzie ryzyko połamania zatrzasków :( kuwa

hehe ale nic człowiek uczy się na błędach
Pozdro


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=252216][size=142][b][u]>>>VR6 US Mexicanos<<<[/size][/b][/u][/url]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=122620][size=142][b][u]>>>Black 1.9TD<<<[/size][/b][/u][/url]


[img]http://img4.imageshack.us/img4/148/podpis1.jpg[/img]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 109 gości