dodatkowe cd w MK IV

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

ammm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 00:38
Lokalizacja: warszawa

dodatkowe cd w MK IV

Post autor: ammm » śr sty 25, 2006 01:10

w swoim golfiku mam firmowe radio kaseciak ale chciałbym dodatkowo zamontować cd jak najlepiej to zrobiuć?



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » śr sty 25, 2006 01:23

Chyba najlepiej wyjac firmowke i wstwic cos z CD :)



Awatar użytkownika
Dwight
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: pn sty 16, 2006 10:14
Lokalizacja: Wlkp

Post autor: Dwight » śr sty 25, 2006 09:22

Generalnie możliwości są dwie
Zainstalować zmieniarke CD do radia lub wymontować orginałke i założyć radio z CD.Mam w dwóch Golfach te 2 opcje i każda jet dobra w zależności od potrzeb i wymagań .Ja posiadam Gamme ze zmieniarką i faktycznie jakośc powiedział bym jest średnia ale ze wzgledu na podłacząna intalacje do zestawu głośnomówiącego nie wymieniam .Działa wszytko bez zarzutu szczególnie kiedy telefon dzwoni radio automatycznie zsisza sie do pozimu ustawionego przeze mnie czyli prawie do zera .W drugim Golfie mam założonego klasycznego Pionniera z CD i Jakośc jest znacznie lepsza wynikająca z wiekszej mocy (4x 50) i głośniki są bardziej wysterowane .Gamma Ma tylko 4x20.Kwestia tylko wyboru radia (moze MP3) no i okablowania ale to też nie jest duży problem



Awatar użytkownika
MarioTDI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pn kwie 24, 2006 11:59
Lokalizacja: Warszawa

dodatkowe cd w MK IV

Post autor: MarioTDI » pn lip 24, 2006 11:15

Dwight pisze:Generalnie możliwości są dwie
.... lub wymontować orginałke i założyć radio z CD.
.... W drugim Golfie mam założonego klasycznego Pionniera z CD i Jakośc jest znacznie lepsza wynikająca z wiekszej mocy (4x 50) i głośniki są bardziej wysterowane .Gamma Ma tylko 4x20.Kwestia tylko wyboru radia (moze MP3) no i okablowania ale to też nie jest duży problem
Mam pytanie czy jeśli wymontuje się fabryczne radio to otwór po nim nie będzie za duży do klasycznego radia? Czy trzeba stosować jakiśpanel adaptacyjny?
Dzięki za info
Mario
mmatuu@wp.pl



Awatar użytkownika
Dwight
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: pn sty 16, 2006 10:14
Lokalizacja: Wlkp

Post autor: Dwight » śr lip 26, 2006 08:32

Otwory są standartowe (norma DIN) i praktycznie każde radio powinno pasować .Oczywiście drobne niedopasowania się zdarzają ale nie powinno być większych kłopotów.Panele adaptacyjne spotkałem sie jedynie w przypadku zmian zasilania ale głównie dotyczyło to starszych radii no powiedzmy z 10 lat i marek raczej nie renomowanych :bajer:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości