Mocny FUSION. Co do niego.

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
mitusm
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: sob mar 06, 2010 10:50
Lokalizacja: Myślenice/Limanowa

Mocny FUSION. Co do niego.

Post autor: mitusm » ndz lip 08, 2012 20:40

Jakiś czas temu udało mi się zdobyć wydaje mi się niezły piecyk.
Monoblok Fusion
http://www.fusionelectronics.com/car/pr ... -Amplifier" onclick="window.open(this.href);return false;

W tej chwili chodzi z 30cm 190W magnatem wsadzonym w 30L zamknieta skrzynke, niezle to gra, ale stać ten wzmacniacz na więcej zwłaszcza że ma możliwość pracy w 2Ohm.
No i właśnie mam problem z wyborem głośnika, najlepiej żeby był 2-cewkowy, lub od razu z cewka na 2ohm.
Skrzynkę bez problemu mogę zrobić nowa, ale 40l to chyba max, jak chodzi o miejsce w bagażniku.
Muzyka sluchana raczej spokojna, ale nie musi grać baaardzo nisko, więc zamknięta skrzynka mile widziana. Super by było gdyby dało sie go wsadzić w starą, ale nia ma przymusu.
Cena za głośnik wstępnie do 500zł..
Co radzicie ?



Awatar użytkownika
Sato1234
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: sob gru 10, 2011 17:23
Lokalizacja: Gdańsk

Mocny FUSION. Co do niego.

Post autor: Sato1234 » pn lip 09, 2012 19:21

Skoro piszesz że sluchasz raczej spokojnej muzyki to po co ci lepszy subwoofer?

do "spokojnej" muzyki wystarczy ci jakiś słaby magnat co masz, a zainwestuj w przód i wygłusz drzwi :pub:


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=454607" onclick="window.open(this.href);return false; / MK II CL 1.6 >>> SWAP 2.8 VR6

Awatar użytkownika
mitusm
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: sob mar 06, 2010 10:50
Lokalizacja: Myślenice/Limanowa

Mocny FUSION. Co do niego.

Post autor: mitusm » pn lip 09, 2012 20:06

Spokojną muzykę miałem na myśli The Corrs, Whitney Houston, Michael Jackson itp, gdzie trafiają się szybsze kawałki z miłym basem. Z przodu wygłuszone DSK165 na czarnym Alpine, więc za bardzo nie ma co zmieniać.
Mam pytanie czy miał ktoś styczność z dobrym 12" głośnikiem który zagra pod 350W wzmacniaczem na 2Ohm.



Awatar użytkownika
mitusm
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: sob mar 06, 2010 10:50
Lokalizacja: Myślenice/Limanowa

Re: Mocny FUSION. Co do niego.

Post autor: mitusm » wt lip 10, 2012 08:21

To że 350W głośnik nie zagra pod "100W" wzmacniaczem nie musisz mi tłumaczyć, szukam kogoś kto może mi polecić przyzwoity głośnik 2-cewkowy.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości