Prośba o opis radia JVC

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

miszlam
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pn gru 27, 2010 22:22

Prośba o opis radia JVC

Post autor: miszlam » czw maja 10, 2012 15:33

Witam wszystkich , mam pytanko do osób, ktore posiadaja radio JVC kd-r 711 , badz KD-R 731 , Interesuja mnie te 2 modele , w opisie jest ze moga wspołpracowac z fabrycznym sterowaniem audio. Aktualnie mam JVC KD-G 401 - starszy model ktory takie sterowanie posiada i z tyłu radia jest do tego kabel zakonczony mini jackiem. Mam adapter ktory jest wpiety miedzy kostke ISO auta a radio i z tego adapteru wychodzi kabel z koncowka mini Jack , ktora jest wpieta w kabel od radia . ( oto adapter http://www.ebay.co.uk/itm/JVC-VW-Golf-M ... 3a542afc5a" onclick="window.open(this.href);return false; ) . Interesuje mnie czy wykorzystam ten adapter do sterowania nowymi modelami , czy one rownierz maja z tylu mini jack czy juz jest inny patent . Jesli ktos posiada wyzej wymienione modele prosze o pomoc. Na marginesie ,dzwoniąc do JVC, nie potrafili mi udzielic odpowiedzi . Na necie też nie moge znalesc jak jest to rozwiązane.



miszlam
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pn gru 27, 2010 22:22

Prośba o opis radia JVC

Post autor: miszlam » pt maja 11, 2012 10:34

Coż z tego co juz zobaczylem na wlasne oczy to model KD-R 731 nie ma mini jacka tylko niebieski kabelek niczym nie zakonczony , wiec nie podejdzie , ale moze ktos wie albo ma instrukcje do 711 ???



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości