[mk3]Wszystko najmniejszym kosztem

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
exec
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 246
Rejestracja: pt sty 20, 2006 23:50
Lokalizacja: wilczyce/wroclaw

[mk3]Wszystko najmniejszym kosztem

Post autor: exec » wt lip 18, 2006 10:31

Przeszukalem forum w celu znalezienia tanich glosnikow i ktos tu polecil takie cos http://www.allegro.pl/item102112932_uwa ... 16520.html

Tylko teraz sprawa czy to sie zmiesci w moim golfie bo nie ma podanej glebokosci albo ja jej nie widze ;d
Druga sprawa to mam tylko seryjne radio alpha kaseciak ktorego nie chce wymieniac bo potrzebuje kaseciaka zeby przekazywac muze z mp3 playera na kasete w radiu takim transmiterem. Ale slyszalem ze to radio ma za mala moc zeby te glosniki obsluzyc. Tylko ze ja tez nie chce tego sluchac na maxa tylko chce wymienic seryjne glosniki ktore mam juz przegwizdane. Oplaca sie te glosniki kupowac?
I ostatnie pytanie - ile powinien wziac elektryk za zalozenie tego zestawu? (zeby mnie nie skasowal na niewiadomo ile)



Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: Łuki » wt lip 18, 2006 10:35

po 1 głośniki dobre
po 2 napisz do wystawiającego o głębokość (ale w mk3 powinno wejśc śmiało)
po 3 jeśli nie chcesz łubu dubu to to radio styka, niemniej jesli dasz głośniej, szybko pojawią sie zniekształcenia
po 4 a nie założysz sam ? :)



karuzov
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 155
Rejestracja: wt cze 27, 2006 23:54
Lokalizacja: 123

Re: [mk3]Wszystko najmniejszym kosztem

Post autor: karuzov » wt lip 18, 2006 11:10

exec pisze:Przeszukalem forum w celu znalezienia tanich glosnikow i ktos tu polecil takie cos http://www.allegro.pl/item102112932_uwa ... 16520.html

Tylko teraz sprawa czy to sie zmiesci w moim golfie bo nie ma podanej glebokosci albo ja jej nie widze ;d
Druga sprawa to mam tylko seryjne radio alpha kaseciak ktorego nie chce wymieniac bo potrzebuje kaseciaka zeby przekazywac muze z mp3 playera na kasete w radiu takim transmiterem. Ale slyszalem ze to radio ma za mala moc zeby te glosniki obsluzyc. Tylko ze ja tez nie chce tego sluchac na maxa tylko chce wymienic seryjne glosniki ktore mam juz przegwizdane. Oplaca sie te glosniki kupowac?
I ostatnie pytanie - ile powinien wziac elektryk za zalozenie tego zestawu? (zeby mnie nie skasowal na niewiadomo ile)
ja w pierwszym samochodzie tez wziolem elektryka bo bylem prawdziwym nowicjuszem ii za 15min roboty skasowal mnie 30zl, szokk

[ Dodano: 18 Lip 2006 11:11 ]
exec, poczytaj faq car audio tam jest wszystko napisane co i jak podlaczyc... a co do elektryka nie poradzam... biora duzo prakktycznie za nic... ja teraz w zyciu bym nie dal zadnemu elektrykowi grzebac w samochodzie swoim



Awatar użytkownika
exec
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 246
Rejestracja: pt sty 20, 2006 23:50
Lokalizacja: wilczyce/wroclaw

Post autor: exec » wt lip 18, 2006 14:09

No tak ale zdjecia w faq nie dzialaja to chyba jednak nie dam rady :c Ale trudno i tak jade z poduszka do elektryka to juz mi to zrobi. Dzieki za odpowiedzi pzdr!



karuzov
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 155
Rejestracja: wt cze 27, 2006 23:54
Lokalizacja: 123

Post autor: karuzov » wt lip 18, 2006 14:54

exec pisze:No tak ale zdjecia w faq nie dzialaja to chyba jednak nie dam rady :c Ale trudno i tak jade z poduszka do elektryka to juz mi to zrobi. Dzieki za odpowiedzi pzdr!
nie ma sprawy jak przy okazji robisz to moze tyle ciebie nie zetnie, pozdr



Awatar użytkownika
exec
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 246
Rejestracja: pt sty 20, 2006 23:50
Lokalizacja: wilczyce/wroclaw

Post autor: exec » śr lip 19, 2006 14:14

Niestety nie ma tego co chcialem ale znalazlem cos duzo tanszego tej samej firmy zaznaczam ze mam radio alpha slabe i zadnego wzmacniacza i chce po prostu glosniki ktore beda przyzwoicie graly i mam pytanie - czy to sie zmiesci do drzwi golfa 3 ? http://www.allegro.pl/item114168109_wyp ... iemcy.html



Awatar użytkownika
m-aciej
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: śr kwie 26, 2006 21:13
Lokalizacja: Schokken
Kontakt:

Post autor: m-aciej » czw lip 20, 2006 21:45

exec, chyba troche male te glosniki, fabryczne miejsca na glosniki w golfie to 165mm a te maja 130



Awatar użytkownika
exec
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 246
Rejestracja: pt sty 20, 2006 23:50
Lokalizacja: wilczyce/wroclaw

Post autor: exec » pt lip 21, 2006 12:08

tak ale balem sie ze moje radio alpha bez wzmaka nie pociagnie tych wiekszych



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości