problem z przednim zestawem

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
rafal85rtc
...
...
Posty: 676
Rejestracja: śr maja 23, 2007 19:02
Lokalizacja: RATOVWICE
Kontakt:

problem z przednim zestawem

Post autor: rafal85rtc » czw mar 15, 2012 19:27

witam mam problem z uzyskaniem dobrego basu z zestawu przedniego :grrr: furtki robione od podstaw dystans z mdfu od środka na płaszczu 2x dekarska otwory technologiczne w całości zaślepione blacha 0.7 (ocynk) zanitowane i na to raz dekarska po całości zestaw jbl seria gto wiec powinno to przyzwoicie zagrać a okazała się lipa :banghead: wzmacniacza nie posiadam tylko napędzam to alpine cde-9880r wiec tragedii nie ma jeśli chodzi o radio bo słyszałem seryjne zestawy(mk4) na tym radiu i fajnie sobie radzi co moglem nie tak zrobić????


NOOO BAASS NOO FuNN!!!!
moje MK3 viewtopic.php?f=88&t=364418" onclick="window.open(this.href);return false; :)

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

problem z przednim zestawem

Post autor: Duber » czw mar 15, 2012 19:50

Sprawdz czy masz dobrze kable podłączone.. +- głosnk_radio to na początek.



Awatar użytkownika
rafal85rtc
...
...
Posty: 676
Rejestracja: śr maja 23, 2007 19:02
Lokalizacja: RATOVWICE
Kontakt:

problem z przednim zestawem

Post autor: rafal85rtc » czw mar 15, 2012 19:55

Duber, to sprawdzałem na samym początku i znacznej różnicy nie było słychać nawet podłączałem bez zwrotki a moze to problem samego radia??? fakt ustawiałem je na każde sposoby i lipa dalej jedynie co zauważyłem to na poziomie (nóg oraz pedałów) tak jak jest glosnik osadzony to fajnie gra lecz jak sie normalnie siedzi to lipa


NOOO BAASS NOO FuNN!!!!
moje MK3 viewtopic.php?f=88&t=364418" onclick="window.open(this.href);return false; :)

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

problem z przednim zestawem

Post autor: Duber » czw mar 15, 2012 20:49

Hmm nie znam tych głośników...ale ja obstawiam moc radia.
Jeśli głosniki potrzebuja troche wattów to może być lipa,a to że słychać było "lepiej" na ori głosnikach w innym aucie to w sumie normalne w tym przypadku gdyż ori głosniki raczej nie potrzebują owych watt aż tyle.
Zobacz ze poleca sie inne głosniki pod radio i pod wzmacniacz...pod samym radiem "słabszy" głośnik lepiej zagra



Awatar użytkownika
rafal85rtc
...
...
Posty: 676
Rejestracja: śr maja 23, 2007 19:02
Lokalizacja: RATOVWICE
Kontakt:

problem z przednim zestawem

Post autor: rafal85rtc » czw mar 15, 2012 22:04

szkoda ze nie dysponuje żadną 2 kanałówką jedynie mogę to podpiąć pod mono co zasila suba ale to i tak nic nie da pomimo 400 rms efekt będzie lipny.jedynie mogę zmienić radio bo dysponuje clarionem DB168R


NOOO BAASS NOO FuNN!!!!
moje MK3 viewtopic.php?f=88&t=364418" onclick="window.open(this.href);return false; :)

Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

problem z przednim zestawem

Post autor: powalla » pt mar 16, 2012 11:16

Albo za wiele wymagasz od tych głośników pędzonych radiem albo masz źle podłączone (polaryzacja) . Spróbuj BALANCE przesunąć np. całkowicie w lewo i jak się zwiększy poziom basu , to waśnie masz źle podłączone ...tylko najpierw spróbuj a potem pisz że podłączenie sprawdzałeś , bo babola strzelić to każdemu się zdarzy.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości