Wyciszanie, wygłuszanie ostrzeżenie dla wszystkich.

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
91Maniek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 205
Rejestracja: śr lis 18, 2009 17:49
Lokalizacja: PNW/Opole
Kontakt:

Wyciszanie, wygłuszanie ostrzeżenie dla wszystkich.

Post autor: 91Maniek » ndz lut 06, 2011 20:55

Kubus20, Trzeba mieć świetne ucho żeby usłyszeć różnice w graniu przedniego zestawu... Nie chce mi się dyskutować na ten temat bo ile ludzi tyle opinii. Czarson, Opalarka i kleisz.


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=413363

Awatar użytkownika
tomala418
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 459
Rejestracja: śr sie 18, 2010 18:26
Lokalizacja: Brzeg

Wyciszanie, wygłuszanie ostrzeżenie dla wszystkich.

Post autor: tomala418 » wt lut 08, 2011 17:50

Witam, wstawilem do swojego auta Hertzy HSK 165 ale jeszcze nie wygluszalem, teraz oczyswiscie wszystko tarabani i chcialem zapytac bo chce zalozyc maty Dynamat i znalazlem ten komplet i moje pytanie brzmi czy to rzeczywiscie wystarczy na przednie drzwi?

http://allegro.pl/dynamat-xtreme-door-k ... 75472.html" onclick="window.open(this.href);return false;


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 15&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Wyciszanie, wygłuszanie ostrzeżenie dla wszystkich.

Post autor: Kubus20 » wt lut 08, 2011 22:02

Nie wystarczy. Napewno nie w MK3.
Za te same pieniądze masz maty o tych samych parametrach co "dynamity", a paczka sporo większa i wystarczająca na parę drzwi: http://www.essa.com.pl/oferta/index.php ... 7&pid=1827" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
tomala418
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 459
Rejestracja: śr sie 18, 2010 18:26
Lokalizacja: Brzeg

Wyciszanie, wygłuszanie ostrzeżenie dla wszystkich.

Post autor: tomala418 » czw lut 10, 2011 20:47

Kubus20 a orientujesz sie moze ile taka rolka wazy?? Jest to dla mnie wazne bo niedlugo dziewczyna do mnie przylatuje to moze by wziela ze soba do samolotu;)

Pozdrawiam


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 15&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Wyciszanie, wygłuszanie ostrzeżenie dla wszystkich.

Post autor: Kubus20 » czw lut 10, 2011 21:53

tomala418 nigdy nie ważyłem dokładnie, ale myślę że ok. 5kg. Mozna się u mnie w nią zaopatrzyć :bigok:



Awatar użytkownika
tomala418
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 459
Rejestracja: śr sie 18, 2010 18:26
Lokalizacja: Brzeg

Wyciszanie, wygłuszanie ostrzeżenie dla wszystkich.

Post autor: tomala418 » czw lut 10, 2011 23:19

No to poprosze cene:)


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 15&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2647
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

Wyciszanie, wygłuszanie ostrzeżenie dla wszystkich.

Post autor: matisim » czw mar 01, 2012 11:18

mam pytanie do bardziej znających sie w tym temacie. zamierzam wygłuszyć mojego golfa, aktualnie jest cały rozebrany :) podłogę mam zakonserwowaną i co dalej? zastanawiałem sie nad samymi matami stp albo gms, potem stare wygłuszenie to co było i na góre nowy filc. patrząc co jest w ofercie choćby tutaj : http://moto.allegro.pl/listing/user.php ... id=1307794 są różne pianki maty z filcami wszystko czego dusza zapragnie lecz pewnie każda rzecz przydaje sie do czegoś innego. No i teraz stwierdziłem że może zrobić tak: kupić maty z filcem jakieś grube np 2cm na całą podłogę, do bagażnika i nadkoli użyć maty gms ale też może dołożyć warstwę filcu z klejem na nadkola?? bagażnik będe miał w zabudowie więc wszystko będzie zakryte. podłogę chce zrobić w pierwszej kolejności potem drzwi...



Awatar użytkownika
slaww
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: sob gru 04, 2010 12:18
Lokalizacja: GdyniaCity

Wyciszanie, wygłuszanie ostrzeżenie dla wszystkich.

Post autor: slaww » czw mar 01, 2012 11:36

Co ma grac u ciebie.Jak nie chcesz robic jakiegos super cisnienia to sobie glowy nie zawracaj.Szkoda kasy efekt mizerny na poziomie podswiadomym.


Dex P99r >Macrom 59.16[Dynaudio md100&Macrom Md.4] >Audison vr203 & Hifonics falcon >PPI 4200AM >Sony XES S-12

Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2647
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

Wyciszanie, wygłuszanie ostrzeżenie dla wszystkich.

Post autor: matisim » czw mar 01, 2012 13:06

na ten sezon nie planuje lepszego audio, ale na przyszłość chce coś dobrego w drzwi, na przód może po dwa na strone, bez żądnych skrzyń w bagażniku bo już sie chyba tego na słuchałem :bigok:

ogólnie chce żeby ciszej było w środku niż było.



Awatar użytkownika
slaww
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: sob gru 04, 2010 12:18
Lokalizacja: GdyniaCity

Wyciszanie, wygłuszanie ostrzeżenie dla wszystkich.

Post autor: slaww » czw mar 01, 2012 13:30

Z tego co wiem to nikt w polsce jakos nie zbadal tego co jest dobre do wyciszenia auta.Kazdy material bedzie wybieral inna czestotliwosc.Warto by dac na nadkola.Najlepszy bedzie filc tylko wode chlonie.Jak chcesz cos dzialac to od konsoli, nadkoli i komory silnika bym robil.Podloge i sufit bym sobie darowal.

Wczesniej mialem ibize to faktycznie bylo glosne auto w mk4 tego nie ma.


Dex P99r >Macrom 59.16[Dynaudio md100&Macrom Md.4] >Audison vr203 & Hifonics falcon >PPI 4200AM >Sony XES S-12

Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2647
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

Wyciszanie, wygłuszanie ostrzeżenie dla wszystkich.

Post autor: matisim » czw mar 01, 2012 13:39

na ścianę grodziową daje oryginalne wygłuszenie tak jak miałem, grube i cięzkie a na podłogę zobaczymy.. u tego gościa z allegro widze jakieś pianki, jakąś mate z aluminium,to te filce z matami i niby wszystko jest do wygłuszania.. tylko pewnie kwestia kto czego oczekuje,



Awatar użytkownika
VWojtasDE30
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 224
Rejestracja: czw lis 24, 2011 14:39
Lokalizacja: Gliwice--DE.

Re: Wyciszanie, wygłuszanie ostrzeżenie dla wszystkich.

Post autor: VWojtasDE30 » czw mar 15, 2012 10:30

Kubus20 pisze:tomala418 nigdy nie ważyłem dokładnie, ale myślę że ok. 5kg. Mozna się u mnie w nią zaopatrzyć :bigok:
Ponawiam pytanko ile wolasz za jedna rolke?



Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2647
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

Wyciszanie, wygłuszanie ostrzeżenie dla wszystkich.

Post autor: matisim » śr maja 02, 2012 21:52

wygłuszyłem już sporą część golfa i mogę powiedzieć co nie co o moich produktach. na podłogę dałem maty GMS, na początku byłem zadowolony, było trzeba grzać opalarką tak jak duzo osób pisało, dobrze sie układała ogólnie na podłoge polecam. potem przyszedł czas na drzwi i tutaj dałem maty STP. Nie mają porównania co do gms, na rozgrzane drzwi przez słońce same sie układają!! Są miękkie, mają bardzo mocny klej. Po przyklejeniu na drzwi jednej warstwy mat stp, czuć już, że drzwi zamykają sie z innym dźwiękiem w porównaniu do gołych. Niebawem dodam filmik, który w jakimś tam stponiu pokazuję tą różnicę...



Awatar użytkownika
Czarson
Forum Master
Forum Master
Posty: 1948
Rejestracja: pt maja 16, 2008 21:12
Lokalizacja: Puławy/Oslo
Kontakt:

Wyciszanie, wygłuszanie ostrzeżenie dla wszystkich.

Post autor: Czarson » śr maja 02, 2012 23:22

matisim, dawaj dawaj czekamy


co myślisz o moim golfie? viewtopic.php?f=87&t=436585 zapraszam do komentowania :)
Mój nowy Edition One GTI viewtopic.php?f=87&t=543801" onclick="window.open(this.href);return false;
Kupię listwy wąskie od pakietu GTI 3d do mk2

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości