jak podłączyć głośniki hertz esk165 z

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

MastaKillah84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pn lip 10, 2006 14:31
Lokalizacja: Ełk

jak podłączyć głośniki hertz esk165 z

Post autor: MastaKillah84 » pn lip 10, 2006 14:38

witam mam problem malenki kupiłem głosniki hertz esk165 nie obczajam zbytnio tych spraw i nie wiem własnie jak podłączyć tegłośniki bo mają one 4 zwrotnice 2 do twweteró i 2 do wooferów jakto podłączyć?????a wogóle było by luks jakby jakiś moze mały rysuneczek prymitywny w paincie moze też być opis ale lepsze były rysunek z opisem jakby ktos sie chciał pobawić :D

[ Dodano: 10 Lip 2006 14:49 ]
jeszcze dodam zeby było łatwiej ze do każdej zrotnicy wchodzą 2 kable zakonczone wsuwkami pasującymi do głośnika a z drugiej stronu wychodzą normalnie bez rzadnych koncówek i o tak o czekam na pomoc



Awatar użytkownika
ksionc
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: wt paź 04, 2005 13:45
Lokalizacja: Białystok,Bielsk Podlaski
Kontakt:

Post autor: ksionc » pn lip 10, 2006 20:03

Obrazek

ile chcesz podłączyć głośników w aucie? jeżeli tylko 4 to możesz pociągnąć oddzielne kable od radio do 4 zwrotnic. ja mam pociągnięte po 1 kablu na dwa głośniki i zrobione tak jak na schemacie. jak zamontujesz to napisz jak to gra bo ja mam hertza dsk 165 i nie wiem czy nie zmienic na wyzszy model.



Awatar użytkownika
Dragon
Forum Master
Forum Master
Posty: 1001
Rejestracja: ndz kwie 17, 2005 21:33
Lokalizacja: Jordanów Śląski k. Wrocławia
Kontakt:

Post autor: Dragon » pn lip 10, 2006 22:09

MastaKillah84 pisze:każdej zrotnicy wchodzą 2 kable zakonczone wsuwkami pasującymi do głośnika
No i po szerokości wsuwki poznasz który filtr do którego głośnika.


Wyślij głupka po flaszkę, to przyniesie jedną...
Wyślij kobietę po piwo to też przyniesie jedno...
Piąty bieg wrzucony...............................................

MastaKillah84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pn lip 10, 2006 14:31
Lokalizacja: Ełk

Post autor: MastaKillah84 » pn lip 10, 2006 22:25

ksionc dzięki bardzo za pomoc własnie tak myśłałem zeby te kable ze soba połaczyć ale nie byłem pewnien bo własnia 2 już mam z tyłu i 2 kable mi zistają na przód spoko jak zamontuje to sie pochwale ale moze to troche potrwac bo narazie leże z nogą połamaną w domu i nie mam jak zrobić dzieki jeszcze raz :bigok:

[ Dodano: 10 Lip 2006 22:32 ]
ksionc a jak ciągnał twoje głośniki grają w miare dobrze czy konieczny jest do nich wzmacniacz bo różne opinie czytam i nie wiem czego sie spodziewać po tych głośnikach



Awatar użytkownika
ksionc
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: wt paź 04, 2005 13:45
Lokalizacja: Białystok,Bielsk Podlaski
Kontakt:

Post autor: ksionc » wt lip 11, 2006 14:59

tak jak pisałem mam ten niższy model i w mk4 nawet ładnie gra bo drzwi są całe zabudowane i nie ma zbednych dziur. różnica jest kolosalna w porównaniu z tym co miałem wcześniej (jakieś dwudrożne po poprzednim właścicielu). różne są opinie, znajomy który się zajmuje car audio mówi że jeszcze nie słyszał ładnie grającego hertz`a. zależy od wymagań uzytkownika, mi już troszkę się osłuchały i może niedługo zainwestuje w esk 165 lub coś innego.


Mody mode on in one point najn ti di aj endzajn

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości