[mk2: 87mm w podszybiu]

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
gitfunfel
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 152
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 17:13
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

[mk2: 87mm w podszybiu]

Post autor: gitfunfel » pn sty 16, 2012 17:55

Tematów odnośnie 87mm głośników w podszybie golfa mk2 było wiele ale w każdym tego typu temacie zaczyna się doradztwo jakim złym rozwiązaniem są głośniki 87mm i zawsze potem wszyscy zaczynają dyskutować o głośnikach 165mm, wygłuszaniu i wszystkim innym tylko nie tym, o czym traktuje temat.

A ja potrzebuję właśnie głośników 87mm w podszybie. Głośniki takie są w prawdzie dostępne przy czym problem jest taki, że wszystkie jakie znalazłem mają zbyt wielką głębokość montażową i potem tunel powietrzny blokuje montaż takiego głośnika. Mam teraz głośniki o głębokości 34 mm i "haczą" one o tunel. Znalazłem z głębokością 25 mm ale tysiąc złotych to nie dla mnie (Morel). Jeśli ktoś miałby jakiś link do tanich, "płytkich" głośników to byłbym wielce wdzięczny.



Rob79
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 12:38

Re: [mk2: 87mm w podszybiu]

Post autor: Rob79 » pn sty 16, 2012 20:36

W domu mam infinity kappa 39 mm głębokości i jakieś alpierdy ale one to mają 44 mm może jakiś cienki dystansik dasz pod te co masz bo orginalnie to były tam wysokotonowe przynajmniej u mnie- zestaw separowany wysokotonowe plus 130 mm.



weryfany
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: sob cze 14, 2008 19:31
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

[mk2: 87mm w podszybiu]

Post autor: weryfany » sob sty 21, 2012 16:01

Ja mam u siebie najzwyklejsze głośniki wysokotonowe za około 50 zł za 2 sztuki i grają czysto oraz ładnie,do tego mam w tylnej półce 2 głośniki 2-drożne (i one uzupełniają wysokie i średnio-dolne pasmo)
Zazwyczaj jeżdżę tylko z żoną i co do dźwięku nie ma się o co przyczepić z tyłu nikt nie jeździ no może czasem większe zakupy z marketu.


98% ludzi nienormalnych czyta posty z ręką na myszce.
Nie zdejmuj reki, już jest za późno...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości