PROBLEM Z trzeszczącymi lusterkami i klamkami --golf IV

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

przemel21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt lis 25, 2011 18:30

PROBLEM Z trzeszczącymi lusterkami i klamkami --golf IV

Post autor: przemel21 » pt lis 25, 2011 19:23

Nie bardzo wiem co mam zrobić, mianowicie posiada Golfa IV i zainstalowałem sobie lepszy sprzęt, Kupiłem radio pionieerai wzmaka i skrzynie miałem, Po odpaleniu wszystko grało jak należy, ale przy niskich tonach bardzo trzęsą sie lusterka klamki , jest to głośniei bardzo to przeszkadza nie wiem jak to rozwiązać , co wygłuszyć by nie trzeszczło. Proszę o jakieś propozycje.
A jeszcze jedno nawet po odłączeniu skrzyni ze głośników w drzwiach też trzeszczą klamki lusterka



Awatar użytkownika
Hankie
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 225
Rejestracja: śr paź 27, 2010 20:42
Lokalizacja: Stolica Kociewia
Auto: Mała czeska torpeda w kombi
Silnik: AZQ

PROBLEM Z trzeszczącymi lusterkami i klamkami --golf IV

Post autor: Hankie » pn lis 28, 2011 11:53

Jeśli nawet w standardowe miejsca montażowe (boczki drzwi) wstawiłeś mocniejsze głośniki (w plastikowe dystanse, i bez dodatkowego wygłuszenia) to bez suba też będzie drżało i rzęziło. Obserwowałem transformacje audio w kolegi mk4 i nie zdawałem sobie sprawy (bo niezbyt w temacie siedzę) ile daje zamontowanie dystansu z mdf i położenie kilku warstw mat na wewnętrzne poszycie drzwi (chociaż wygłuszenie drzwi i tak powinno wyglądać bardziej bogato...). Jeśli nie grzebałeś nic w wygłuszeniu, może przydatna wskazówka, trochę śmiesznie wygląda koleś który męczy suba, a za znak mocy przyjmuje siłę rzężęnia słyszalną na zewnątrz :helm: Poza tym dużo rzeczy mogło się już poluzować. Pozdrawiam


mkIII [1Z] - cały ori, z kaseciakiem :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości