[RADIO]Blaupunkt -Werke GMBH - Zablokowany

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

erka456
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sob paź 09, 2010 12:22

[RADIO]Blaupunkt -Werke GMBH - Zablokowany

Post autor: erka456 » śr lip 27, 2011 22:05

witam
Posiadam radio firmy Blaupunkt. Dokładniej - Blaupunkt -Werke GMBH. Wpisałem 3 razy błędny kod i zablokowało się doszczętnie. Gdy naciskam przycisk ON miga ekran i to wszystko. W tej chwili mam podłączone te radyjko do zasilacza 12V, może coś mu się stanie ( przełamie się ). Czy jest możliwość wyciągnięcia z niego pamięci ? Da to coś? Jak podłączyć taką pamięć / procesor do komputera? Dałoby radę podłączyć do niego inną pamięć / procesor.

Numer radia -> BP4495RO652275
Jeśli potrzeba numer procesora to napiszcie.

Tak ogółem podsumowując -> Jak uruchomić te radio, gdyż mam je zablokowane ( 3 złe próby kodu )
Ostatnio zmieniony czw lip 28, 2011 17:59 przez erka456, łącznie zmieniany 2 razy.



godzik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 195
Rejestracja: czw lip 26, 2007 12:01
Lokalizacja: Tychy

Blaupunkt -Werke GMBH - Zablokowany

Post autor: godzik » śr lip 27, 2011 23:49

Jak je masz podłączone to po kilku godzinach się odblokuje i będzie można ponownie wpisać kod, tylko musisz mieć dobry.



Awatar użytkownika
adrian.pt
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: czw mar 10, 2011 01:45

Blaupunkt -Werke GMBH - Zablokowany

Post autor: adrian.pt » czw lip 28, 2011 00:16

Moze ci to pomoze http://www.pasjagsm.pl/link.php?url=htt ... Ft%3D52042" onclick="window.open(this.href);return false;]


Mój golfik http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=496220" onclick="window.open(this.href);return false;

erka456
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sob paź 09, 2010 12:22

Blaupunkt -Werke GMBH - Zablokowany

Post autor: erka456 » czw lip 28, 2011 09:37

Nie wiem, ale wydaje mi się że nie zrozumieliśmy się. Otóż wydaje mi się że radio jest zablokowane na amen, ponieważ gdy naciskam ON, diody podświetlające klawisze oraz wyświetlacz migają i to wszystko. Tak samo miałem w samochodzie. Jednak nie jestem na 100% pewien że wpisałem do niego 10 razy kod, ale wyczytałem że powinno pisać "SAFE" i po jakimś czasie powinno zmienić się w CODE ---- ale u mnie za nic nie chce się włączyć te SAFE. Całą noc radio było podłączone do 12V i nic :/

Jakaś kombinajca klawiszy ?
--> Dołączam też pytania z 1 posta, z podmianą pamięci ( wyciągnięciem ) <--



godzik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 195
Rejestracja: czw lip 26, 2007 12:01
Lokalizacja: Tychy

Blaupunkt -Werke GMBH - Zablokowany

Post autor: godzik » czw lip 28, 2011 10:08

Miałem podobnie z ostatnim Blaupunktem, ale nie pamiętam dokładnie jak zrobiłem, że można było wpisać znowu kod. Generalnie radio było w ogóle dziwne, ale nieważne. Tutaj jeszcze kilka porad:
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1846483.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.auto-swiat.pl/asforum/forum, ... -kod-.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;



erka456
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sob paź 09, 2010 12:22

Blaupunkt -Werke GMBH - Zablokowany

Post autor: erka456 » czw lip 28, 2011 10:35

Godzik, dzięki że starasz się pomóc bo nie raz pisałem tematy o pomoc z tym radiem i nikt się nie chciał podjąć.
Tak więc w pierwszym temacie koleś napisał żeby wcisnąć BAND na 6 sekund i potem ON. Niestety ale na moim radiu nie mam przycisku BAND. O to zdjęcie radia z przodu :
http://desmond.imageshack.us/Himg21/sca ... res=medium

W drugim linku jestem dopiero na pierwszych stronach ponieważ temat ma 15 stron, a chcę to przeczytać tak żeby czegość nie przeminąć ;)

I jeszcze jedno pytanie czy znasz się? zna się ktoś na wyciąganiu kodu ? Na tym zdjeciu jest napisany model itp.
http://desmond.imageshack.us/Himg814/sc ... res=medium

Liczę na pomoc ;) Te radio jest na prawdę dziwne

Edit :
W drugim linku nic nie znalazłem od porad tego typu : Wciśnij AF i ON - Co już wcześniej znałem i nie działa.

adrian.pt , bardziej chodzi mi jak je uruchomić, a o kod jak mi nikt nie da to będę sam szukał kalkulatorów, bo problem jest tego typu że po wciśnięciu ON radio miga ( tylko raz miga ). A jest podłączone do prądu od godziny 20.00 ( od wczoraj ) czyli już 15 godzin



godzik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 195
Rejestracja: czw lip 26, 2007 12:01
Lokalizacja: Tychy

Blaupunkt -Werke GMBH - Zablokowany

Post autor: godzik » czw lip 28, 2011 12:32

Przede wszystkim jeszcze jedna ważna rzecz to tytuł tego tematu. Spojrzyj w regulamin i popraw: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=19&t=408337" onclick="window.open(this.href);return false;
Bo jak Ci temat zniknie to i tak nic się nie dowiesz xD

Co do tematu to spoko, w końcu od tego jest forum. Kalkulatory jakieś mam do Blaupunktów, ale na kompie i dopiero w weekend bym mógł spojrzeć.

Ogólnie jak sobie przypominam dobrze to się naciskało i przytrzymywało dwa przyciski. Zważając na to, że i tak Ci nie działa to nic zepsujesz, możesz spróbować różne kombinacje, a ja jeszcze poszukam jak to dokładnie było bo przy dobrych wiatrach gdzieś sobie to zapisałem.



erka456
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sob paź 09, 2010 12:22

[RADIO]Blaupunkt -Werke GMBH - Zablokowany

Post autor: erka456 » czw lip 28, 2011 15:06

Spoko, dzięki już zmieniłem.
Tylko czy Ty też tak miałeś że jak naciskałeś ON to migał ekran i guziki, i to wszystko ( tylko raz miga ). Bo jeśli miałeś napis SAFE to już jest inna sprawa ;/

PS: o 20.00 minie 24h to kto wie może coś mu się stanie, a jak nie to potrzymam je dalej, aż coś ja / Ty / ktoś inny wykombinuje, bo jak narazie nie będę patrzył mu w bebechy bo - nie znam się i nie ogarniam ;<

Edit: Dzisiaj się pobawię w kombinację

Edit 16:21
Pomoże ktoś, jutro rano jadę w trasę a nie przepadam za tymczasowym radiem :/



godzik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 195
Rejestracja: czw lip 26, 2007 12:01
Lokalizacja: Tychy

[RADIO]Blaupunkt -Werke GMBH - Zablokowany

Post autor: godzik » pt lip 29, 2011 18:58

Hah, nie chcę Cię martwić, ale jest jeszcze takie info na forach:
witam to radio nie potrzebuje kodu potrzzebuje tylko karty zabezpieczajacej po wlozeniu jej radio nie potrzebuje juz wpisywac kodu
A teraz z tych pocieszających rzeczy. Podepnij radio do auta, tak jak było dotąd, i albo zostaw je włączone (nie wiem gdzie go parkujesz, bo pod blokiem to wiadomo :P), albo jeszcze lepiej pojeździj z nim i po jakimś czasie musi się odblokować. Jak się nie odblokuje to chyba jedynie do elektryka.



erka456
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sob paź 09, 2010 12:22

[RADIO]Blaupunkt -Werke GMBH - Zablokowany

Post autor: erka456 » pt lip 29, 2011 19:14

Karty? W tym radiu nie ma możliwości włożenia gdziekolwiek karty, oprócz wejścia na kasete wideo.

Też mi się wydaję że radio potrzebuje elektryka ;/

A radio jest podłączone do prądu pod Zasilający 12V, Podtrzymanie, Podświetlenie 12V i mase tak więc wydaje mi sie że są to imitację samochodu. A co do jeżdżenia, czy zostawania radia z przekręconym kluczykiem -> To wszystko już było wypróbowane i kicha.

W tej chwili prowadzę temat na elektrodzie, w której opisuję problem jego "bebech". Podejrzewam że jest coś przepalone i tyle ;/



godzik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 195
Rejestracja: czw lip 26, 2007 12:01
Lokalizacja: Tychy

[RADIO]Blaupunkt -Werke GMBH - Zablokowany

Post autor: godzik » pt lip 29, 2011 19:19

Jeśli ktoś ma Ci pomóc to już chyba tylko na elektrodzie, bo to nie jest normalna sytuacja.

Koniecznie opisz tutaj co i jak, jak już zaradzisz temu problemowi.



erka456
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sob paź 09, 2010 12:22

[RADIO]Blaupunkt -Werke GMBH - Zablokowany

Post autor: erka456 » pt lip 29, 2011 20:32

O ile zaradzę w co wątpię : / Temat na elektrodzie jest już jeden dzień i jak narazie nie ma ochotników :/



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości