Radio do 500 zł

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Yarabi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn mar 22, 2010 20:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Radio do 500 zł

Post autor: Yarabi » sob lip 23, 2011 17:42

Witam. Niedawno buchnęli mi radio z mojego Golfa (Clarion)...:/:/
Wobec tej sytuacji jestem zmuszony kupić jakieś nowe radyjko, które będzie się dobrze sprawdzało. W swoim VW (Golf 3) mam zamontowane 2 dodatkowe głośniki na półce (Blaupunkt)... Razem z moim starym radyjkiem robiły niezłą furorę jak chodzi o bass i generalnie o miód z nich płynący. Oprócz tego mam standardowe 4 głośniczki VW nie kombinowane w desce i przednich drzwiach. Moje pytanie jest następujące: Czy możecie polecić mi jakieś radyjko w cenie do 500 zł, które wykorzysta potencjał tych głośniczków i będzie się dobrze sprawdzało? Nie chce kupić jakiegoś szajsu który będzie bardziej wkurzał niż cieszył. Oczywiście standardowo chce CD/MP3... USB też bym nie pogardził...Dodam także że w Golfie mam antenę w błotniku więc pasowałoby coś co będzie miało dobry odbiór, bo bez tego tuner będzie tylko szumiał (i w Clarionie zdarzało się że w trybie radia trochę szumiało i miało słaby zasięg)...
Przeglądałem allegro i trafiłem na coś takiego:
http://motoallegro.pl/sony-cdx-gt640ui- ... 31202.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Co Wy na takie radyjko? Nada się?

I takie dodatkowe pytanie bo nie chce zakładać osobnego tematu. W Golfie podczas włamania uszkodzili mi zamek w schowku (wersja z poduszką pasażera, schowek pod spodem). Uszkodzili tak perfidnie że w prawdzie nie otwarli, ale teraz i ja nie mogę otworzyć. Nie da się przekręcić kluczyka. Czy można to jakoś zdjąć, czy trzeba po prostu rozwalić i załatwić nowe? I jeżeli załatwię nowe to czy jest możliwość spasowania z kluczykiem który teraz mam, żebym nie musiał zmieniać zamków itd? PLZ help....

Przepraszam ze tak się rozpisałem...



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Radio do 500 zł

Post autor: powalla » sob lip 23, 2011 17:52

W tej klasie cenowej sprzętu kieruj się wzrokiem ...kup fajniejsze wizualnie.



Yarabi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn mar 22, 2010 20:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Radio do 500 zł

Post autor: Yarabi » sob lip 23, 2011 17:59

Czyli mówisz że większej różnicy nie będzie?



bogib184
Forum Master
Forum Master
Posty: 1441
Rejestracja: czw gru 31, 2009 17:50
Lokalizacja: Pułtusk/Maków Mazowiecki
Kontakt:

Re: Radio do 500 zł

Post autor: bogib184 » sob lip 23, 2011 18:14

Jeżeli nowe do 500 to bierz ładniejsze do deski, tym bardziej, że nie posiadasz pewnie podstaw CA w aucie. Nie pisz też, żeby radio wykorzystało potencjał z Blaupunktów w półce, bo to zupełnie jakoś nie pasuje.



Yarabi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn mar 22, 2010 20:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Radio do 500 zł

Post autor: Yarabi » sob lip 23, 2011 18:17

Specjalistą nie jestem;) Dla mnie bardzo fajnie grało:)

To co sądzicie o tym Soniaku? Dobre to radio? Bo Sony jakoś nie jest najczęściej wybieraną marką...



bogib184
Forum Master
Forum Master
Posty: 1441
Rejestracja: czw gru 31, 2009 17:50
Lokalizacja: Pułtusk/Maków Mazowiecki
Kontakt:

Re: Radio do 500 zł

Post autor: bogib184 » sob lip 23, 2011 23:52

Miałem dwa modele sony i były do :ass: Dźwięk jest pusty, jak z kartonowego pudła. Z nowych Kenwood jest ok i w miarę mocno gra.



Awatar użytkownika
slaww
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: sob gru 04, 2010 12:18
Lokalizacja: GdyniaCity

Radio do 500 zł

Post autor: slaww » ndz lip 24, 2011 12:19

Polecam jvc kdr-711;811 np.Dwa wejscia usb, - 24-bitowy przetwornik DAC TI/Burr-Brown, - technologia Bluetooth (adaptor USB Bluetooth w zestawie).W alpinie za ta cene mozesz zapomniec.Wszystkim swoim klientom polecam te modele.Fajna brawa dzwieku, naturalna.Przerobilem wiele radyjek w swoim zyciu.


Dex P99r >Macrom 59.16[Dynaudio md100&Macrom Md.4] >Audison vr203 & Hifonics falcon >PPI 4200AM >Sony XES S-12

JacekTDI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 366
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 12:34
Lokalizacja: Jaworzno

Radio do 500 zł

Post autor: JacekTDI » pn lip 25, 2011 22:45

Do tej kwoty, no moze za 550pln dorwalbys Alpine 9833r, ale do Twojego setup'u to szkoda tej jednostki, bo to co w niej drzemie nigdy nie uzskasz, poza tym to radio jest jeszcze z przed ery podwojnych USB, delfinkow i innych gowien karmiacyh oczy a nie uszy:) o przepraszam mp3 nagrane na CD bodajze odtwarza:)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości